تجهیزات برودتی, دسته‌بندی نشده, یخچال فروشگاهی

یخچال پرده هوا چیست؟

قیمت یخچال پرده هوا
 • یخچال پرده هوا، به یخچال های بدون درب  گفته می شود که سرما و خنکی را در  طبقات خود پخش نموده و مواد غذایی و خوراکی که نیاز به دمای خنک و مشخص شده را دارند نگه داری می کند.

  این یخچال ها در فروشگاه های بزرگ کاربرد بسیار زیادی دارد و از محبوب ترین تجهیزات فروشگاهی و هایپر مارکت ها می باشد .

  یخچال پرده هوا به این دلیل که فاقد درب هستند، دیگر مشکلی بابت باز ماندن درب  یخچال توسط مشتری یا خریدار را ندارد. همچنین دسترسی مشتریان به محصولات آسانتر و تجربه خرید بهتری را فراهم می کند.

  نکته مهم در انتخاب یخچال پرده هوا

  نکته حائز اهمیت با توجه به تنوع این محصولات انتخاب یخچال با کیفیتی می باشد که باید متناسب با نیاز مشتری باشد. در صورت انتخاب اشتباه علاوه بر هدر رفت انرژی، باعث اتلاف در  هزینه ها و خراب شدن محصولات می شود. که بسیار مسئله حائز اهمیت است که ماه ها فروش را تحت تاثیر قرار میدهد .

  نحوه کارکرد یخچال پرده هوا

  مکانیزم عملکرد یخچال پرده هوا  به گونه ای می باشد که لایه ای از هوا را به واسطه منافذ زیر طبقات در  مقابل فضای بیرونی ایجاد کرده و دمای یخچال را خنک می کند .

  خرید یخچال پرده هوا

  مزیت یخچال پرده هوا

  از مهمترین فوائد در  یخچال پرده هوا سهولت در امر چیدمان اجناس و سرعت در کار را فراهم می کند. همچنین با داشتن فضای بسیار زیاد داخلی، اغلب مواد مصرفی در  این یخچال به راحتی جای می گیرند.

  مصرف و باز دهی انرژی

  مهمترین مشخصه یخچال پرده هوا مصرف کم و باز دهی بالای آن است. یخچال های پرده هوای شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه دارای ویژگی مصرف انرژی پایین و بازدهی بالا می باشد که آماده بهره برداری برای مشتریان می باشد .

  انواع یخچال پرده هوا

  یخچال های پرده هوا در دو نوع تولید می شوند: 1-یخچال پرده هوا با موتور خانه مرکزی  2- یخچال پرده هوا موتور سر خود

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *