دسته‌بندی نشده

کاربرد تجهیزات فروشگاه در صنعت فروش

تجهیزات فروشگاه

لیست تجهیزات فروشگاه سوپرمارکت جدید شما

تجهیزات فروشگاه در دنیای سوپرمارکت ها مثل قبل غوغا می کند. اندازه و کارایی آن در حال گسترش است و برای اینکه بتوانید به بازار برسید، باید به خوبی آماده شوید. برای نام بردن از چند مورد ضروری، یک فروشگاه سوپرمارکت موفق به خدمات سریع، فضای ذخیره سازی خوب، طراحی شیک و جذاب، وسایل و قفسه های سفارشی ، ماشین آلات درجه یک و البته کارکنان صادق و سخت کوش نیاز دارد. 

پیدا کردن و نهایی کردن تجهیزات صوتی برای فروشگاه سوپرمارکت شما می تواند صحیح ترین گام در این سرمایه گذاری باشد، اما قبل از آن، موارد خاصی وجود دارد که باید در نظر بگیریم. بنابراین در اینجا 4 نکته مهمی که باید قبل از انتخاب مجموعه تجهیزاتی که برای فروشگاه خود نیاز دارید در نظر بگیرید آورده شده است.

تکمیل فضا و مکان برای فروشگاه

این یک تصمیم مهم است که بعداً نمی‌توانید آن را تغییر دهید، بنابراین آن را با دقت انتخاب کنید. مکان یا فضایی را انتخاب کنید که برای بیش از یک بخش، به خوبی در دسترس باشد. ما در اینجا شما را راهنمایی می کنیم، بنابراین مکانی را انتخاب کنید که برای یک بازار بزرگ مناسب باشد.

پرسنل

به دنبال نفراتی باشید که برای این کار هم باهوش و هم سخت کوش هستند. مطمئن شوید که آنها مهارت و دانش حوزه هایی را که به آنها اختصاص می دهید، دارند. به غیر از این، همچنین اطمینان حاصل کنید که آنها رفتار مناسبی و همچنان ظاهری آراسته دارند. در صورت امکان، فردی را پیدا کنید که بداند مشتریان چه می خواهند، می تواند به زبان آنها صحبت کند و اهل همان محل است. اگر برایتان سخت است که خودتان استخدام کنید، با یک سرویس استخدام متخصص مشورت کنید. 

به عنوان یک کارفرما، باید یک محیط شغلی امن و کاربردی برای کارمندان خود فراهم کنید. به غیر از حقوق یا پورسانت، باید مزایای دیگری نیز برای حفظ یک رابطه سالم ارائه دهید.

انبار کردن مواد

شما این را مدیون خود هستید تا موادی را که می‌خواهید بفروشید ذخیره کنید و وقتی این کار را انجام می‌دهید، لطفاً مطمئن شوید که محصولاتی که انتخاب می‌کنید مطابقت دارند و با آنچه می‌خواهید بفروشید مطابقت دارند. برای محصولات فاسد شدنی و فاسد نشدنی، مطمئن شوید که همیشه بر اساس فروش پیش بینی شده سفارش دهید. زمانی که تصمیم می گیرید چه چیزی و چه مقدار سفارش دهید، فصول جشن و عروسی را نیز در نظر بگیرید. از یک سیستم مدیریت موجودی خوب استفاده کنید، جایی که دید واضحی از آنچه دقیقاً در فروشگاه شما اتفاق می افتد دارید.

تامین مالی و سرمایه گذاری

دقیقاً همان کلماتی که باعث می شود کمرمان را بیشتر صاف کنیم. هنگامی که اصول اولیه مانند مکان، قیمت بازار و غیره را نهایی کردید، به سمت درک نحوه تأمین مالی آن کار کنید. آیا قصد خرید ساختمان را دارید یا فقط آن را اجاره می کنید؟ چه مقدار از آن راه انداز خواهد بود و چه مقدار به وام یا سرمایه گذاری نیاز دارد؟

همیشه به یاد داشته باشید که هنگام نهایی کردن بودجه خود، هزینه های راه اندازی و عملیات اولیه را نیز لحاظ کنید. همچنین می توانید به دنبال گزینه های دیگری مانند گرفتن حق امتیاز باشید. این یک گزینه بسیار راحت است، زیرا شما برای چیزهایی که قبلاً مرتب شده اند، چیزهای زیادی دریافت خواهید کرد. نقطه ضعف یک فرنچایز این است که شما نمی توانید هیچ تصمیم مهمی در مورد سوپرمارکت به تنهایی بگیرید و باید حق امتیاز را بپردازید.

وقتی همه اینها مرتب شد، می توانید شروع به کار کنید و تجهیزات فروشگاه خود را برنامه ریزی کنید. ما تجهیزاتی را که برای فروشگاه نیاز دارید به طور گسترده طبقه بندی کرده ایم.

  • قطعات تجهیزات فروشگاه در طبقات فروش

تابلوهای راهنما باز و بسته، تابلوهای تخفیف و بنرهای بازاریابی چیزهایی هستند که باید در طبقه فروش داشته باشید. مشتری به محض ورود باید از محصولات جدید، پیشنهادات و تخفیفات مطلع شود و این تابلوها دقیقاً این کار را انجام خواهند داد. این دسته همچنین شامل شمارنده ها، ماشین های صورتحساب و تجهیزات پشتیبانی آنها می شود.

  • تجهیزات برودتی

داشتن سوپرمارکت به معنای داشتن تعداد و تنوع خوب کالاهای فاسد شدنی است. برای آنها به یک یخچال موثر نیاز دارید. انواع مختلف محصولات به سطوح مختلف خنک کننده نیاز دارند، بنابراین هنگام معامله در مورد یخچال مراقب باشید. همچنین از آنجایی که این یک سوپرمارکت است، به یخچال های درب شیشه ای نیاز خواهید داشت. شما می توانید انواع نوشیدنی های سرد و سایر محصولات را در هر اندازه نمایش داده و نگهداری کنید. همچنین نسخه‌هایی برای ذخیره‌سازی چیزهایی وجود دارد که می‌توانید در زمان راحتی آنها را انتخاب کنید.

  • ویترین تجاری و پایه چوب لباسی

این موارد برای انواع خاصی از محصولات خاص یا انحصاری یا حتی برای برخی کالاهای گران قیمت مانند ساعت بسیار مفید است. پایه های چوب لباسی برای سازماندهی و نمایش لباس ها و لوازم جانبی مهم هستند. 

  • تجهیزات برای اتاق استراحت شما

لوازم اتاق استراحت شما تقریباً بر اساس راحتی و انتخاب شما است. در حالت ایده‌آل، یک یخچال و چند تنقلات برای کارکنان وجود دارد. قهوه ساز، مایکروویو، سطل زباله و البته مکانی راحت برای نشستن و استراحت کارکنان شما. کمدهایی نیز باید برای کارکنان در نظر گرفته شود. 

  • لیست ماشین آلات اساسی و قطعات تجهیزات 

راه اندازی سوپرمارکت شما بدون ماشین آلات اولیه مانند رایانه، دستگاه کارت، تلفن همراه مارک، دستگاه برچسب، تمبر و دوربین های امنیتی ناقص است.

  • سایر موارد مهم

اگرچه این موارد به عنوان تجهیزات به حساب نمی آیند، اما بدون آنها لیست تجهیزات ضروری برای فروشگاه سوپرمارکت شما ناقص است. چک لیستی برای آدمک ها، چوب لباسی ها، جعبه های ذخیره سازی، چرخ دستی ها و کیف های خرید، وسایل فروشگاه و قفسه ها تهیه کنید. صندلی های اداری، چهارپایه ها، سینی های نمایش نمونه، منگنه ها و تلویزیون نیز نیاز به بررسی دارند. شما نمی توانید آینه ها را فراموش کنید. شما به وضوح به تعداد زیادی آینه، در هر اندازه، برای فروشگاه خود نیاز خواهید داشت.

  • برای انبار

شما همیشه باید مطمئن شوید که انباری شما تمیز و منظم است تا محصولات موجود در داخل به دلیل آسیب ارزش خود را از دست ندهند. سازماندهی موثر سهام به مقابله با شرایط بحرانی کمک می کند. 

  • وسایل، قفسه ها و طراحی فروشگاه

برای لوازم با کیفیت، صفحه نمایش و قفسه های ذخیره سازی فروشگاه سوپرمارکت خود با یک فروشنده قابل اعتماد مشورت کنید. طراحی فروشگاه خود را با یک طراح و ارائه دهنده لوازم باتجربه فروشگاهی انجام دهید، زیرا استفاده عاقلانه از فضای فروشگاه علاوه بر دریافت تجهیزات فروشگاه با کیفیت بالا ضروری است. پاکا قفسه در ایجاد طرح‌های فروشگاهی با فضای کارآمد و متناسب با نیازهای دقیق شما تخصص دارد. قفسه ها و وسایل جذابی را در اختیار شما قرار می دهد که نه تنها بادوام و مستحکم هستند، بلکه به طور قابل توجهی انعطاف پذیر هستند و به راحتی قابل جابجایی و تنظیم مجدد هستند. این یک واقعیت ثابت شده است که طراحی فروشگاه خوب منجر به تجربه بهتر مشتری می شود.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *