دسته‌بندی نشده

هفت راه برای کاهش هزینه سوپرمارکت در خرده فروشی

هفت راه برای کاهش هزینه سوپرمارکت

کاهش هزینه های عملیاتی در سوپرمارکت ها

کاهش هزینه سوپرمارکت! نمی توان از این واقعیت اجتناب کرد که هر شخص یا مجموعه باید نسبت به کاهش هزینه سوپرمارکت خود اقدام اساسی نماید. در حالی که نمی توانید هزینه های عملیاتی خود را به طور کامل حذف کنید، در واقع چند راه آسان برای کاهش آنها وجود دارد. شما می توانید با اعمال چند تغییر ساده در فرآیندهای کسب و کار خود، در آنها صرفه جویی کنید. در اینجا هفت راه عملی وجود دارد که می توانید برای کاهش هزینه های کسب و کار فروشگاه ای خود از آنها استفاده کنید.

هزینه های زیادی توسط خرده فروشان متحمل می شوند که ممکن است بیشتر آنها صرف موجودی شود. هزینه های موجودی خود را حسابرسی کنید و آنها را با ارزشی که برای کسب و کار شما ارائه می دهند مقایسه کنید.

مشخص کنید که کدام اقلام برای کسب و کار شما واقعا مهم یا سودآور هستند و کدامیک نیستند. موجودی خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ منبعی خاموش یا بیهوده نیست. اگر مواردی را پیدا کردید که به ندرت استفاده می شوند اما همیشه در لیست عرضه ماهانه شما هستند، باید آنها را با موارد مفیدتر جایگزین کنید. این کار به کاهش هزینه سوپرمارکت شما کمک می کند.

آیا منطقه ای در فروشگاه شما وجود دارد که به ندرت از آن استفاده می کنید؟ شاید آن فضای خالی بتواند به شما در کاهش هزینه سوپرمارکت مثل برق، قراردادها، اینترنت و موارد دیگر کمک کند. با اجاره آن به طرف های دیگر از آن استفاده کنید. می توانید آن را به عنوان اتاق جلسه، استودیو یا فضای کار مشترک اجاره کنید.

اگر فضا به اندازه کافی بزرگ باشد، اجاره آن به خرده‌فروشی دیگر ضرری ندارد. به عنوان مثال، می توانید آن را به یک کافی شاپ یا صاحب گالری هنری اجاره کنید. آنها ممکن است نه تنها به شما کمک کنند تا پول کسب کنید، بلکه مشتریان بیشتری را به فروشگاه شما بیاورند. آیا این ایده خوبی نیست؟

اگر کسب و کار خرده فروشی شما از شما می خواهد سفارشات را ارسال کنید، هزینه های حمل و نقل شما می تواند منجر به هزینه های متورم شود. اما در واقع می توانید آنها را کاهش دهید. بسته بندی محصول شما مهم است، اما این بدان معنا نیست که باید پول زیادی برای آن خرج کنید.

با حذف برخی از موادی که خیلی مهم نیستند، می توانید در هزینه های حمل و نقل خود صرفه جویی کنید. به عنوان مثال، محصولات شما در معرض خطر آسیب قرار نمی گیرند، می توانید جعبه های مقوایی را که معمولاً استفاده می کنید، با میلرهای پلیمری جایگزین کنید. یا حتی اگر اقلام شکننده را می فروشید، باز هم می توانید مواد بسته بندی خود را با موارد ارزان تر جایگزین کنید.

همچنین به سرویس حمل و نقلی که استفاده می کنید نگاهی بیندازید. تأخیر در تحویل یا آسیب ناشی از یک پیک بی احتیاط فقط هزینه های شما را چند برابر می کند، زیرا باید سفارش را دوباره ارسال کنید یا به عنوان یک عذرخواهی از مشتری ناراضی غرامت بپردازید. بنابراین، مطمئن شوید که خدمات حمل و نقلی که انتخاب می‌کنید حرفه‌ای و قابل اعتماد است تا پول خود را بیهوده خرج نکنید.

علاوه بر کمک به شما در صرفه جویی در هزینه های عملیاتی، ایجاد یک فروشگاه آنلاین به افزایش فروش شما نیز کمک می کند، زیرا طبق تحقیقات، 82 درصد از کاربران گوشی های هوشمند در مورد خریدهایی که قرار است در فروشگاه انجام دهند، با تلفن های خودجستجو می کنند. با ادغام یک فروشگاه آنلاین با فروشگاه حضوری خود، می توانید در استفاده از فضای فروشگاه فیزیکی خود صرفه جویی کنید. ممکن است بتوانید آن را اجاره یا بفروشید. و حتی اگر در پرداخت اجاره بهای کسب و کارتان غرق شده اید، می توانید به طور کامل به تجارت الکترونیکی بروید و در هر زمان یک فروشگاه پاپ آپ باز کنید.

اگر سال ها مشتری وفادار تامین کنندگان خود بوده اید، می توانید از روابط تجاری خود برای کاهش هزینه های عملیاتی خود استفاده کنید. می توانید سعی کنید با تامین کنندگان خود مذاکره کنید تا به شما تخفیف بدهند. خرید محصولات به صورت عمده نیز می تواند به شما در کاهش هزینه های عرضه کمک کند، زیرا این امر می تواند در هزینه های عرضه ماهانه شما صرفه جویی کند.

اگر کالا را از طریق یک تامین کننده شخص ثالث (مثلاً یک توزیع کننده) خریداری می کنید، به خرید مستقیم کالا از یک سازنده فکر کنید. این می تواند به شما کمک کند تا قیمت های بهتر و همچنین دسترسی مستقیم به سایر محصولات آنها را داشته باشید.

قفسه راک

حقوق کارکنان، غرامت و مشوق های فروش هزینه زیادی دارد. شما می توانید با برون سپاری برخی از نیروهای فروش خود،به کاهش هزینه سوپرمارکت خود اقدام نمایید. برای مدیریت چت زنده (اگر فروشگاه آنلاین دارید) یا در فصول اوج خرید، نیازی به استخدام کارکنان جدید ندارید. کارکنان برون سپاری می توانند بسیار قابل اعتماد باشند که ما به شما شرکت باویشا رو معرفی می کنیم. البته این به شما کمک زیادی می کند تا هزینه های نیروی کار خود را کاهش دهید.

اگرچه نیاز به هزینه های اولیه سرمایه گذاری دارد، یک راه حل خودکار می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه های عملیاتی کمک کند. انواع کارهای دستی که زمان و تلاش زیادی را صرف می کنند را حذف می کند. این بدان معناست که با رشد کسب و کار خرده فروشی خود، نیازی به افزایش تعداد کارکنان نخواهید داشت.

علاوه بر این، یک راه‌حل خودکار می‌تواند فرآیندهای تجاری پیچیده ، مانند مدیریت جریان نقدی، کنترل موجودی و تدارکات، ایجاد فاکتورها و اجرای کمپین‌های بازاریابی، تولید گزارش‌های مالی، نظارت بر محموله‌ها و موارد دیگر را ساده کند. یک راه حل خودکار مبتنی بر ابر حتی به شما و کارکنانتان اجازه می دهد از طریق اینترنت کار کنید تا بتوانید از هر کجا کار کنید (راه حلی عالی برای یک تجارت الکترونیک!). نه تنها به شما در صرفه جویی در هزینه ها و زمان کمک می کند، بلکه کارایی و بهره وری کسب و کار شما را نیز بهبود می بخشد.

یادداشت مهم:

به خاطر داشته باشید که کیفیت محصول شما باید دغدغه اصلی شما باشد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که هنگام تلاش برای صرفه جویی در هزینه های عملیاتی خود، آن را قربانی نکنید. این هفت نکته را می توان بدون کاهش کیفیت محصولات شما اجرا کرد. شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه تولید کننده ی انواع قفسه راک، قفسه فروشگاهی، یخچال پرده هوا و دیگر محصولات که در سایت موجود میباشد است. 

 
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *