دسته‌بندی نشده, میز فروشگاهی

نحوه انتخاب اندازه میز چک اوت

میز چک اوت

کاربرد میزهای چک اوت یا میز صندوق

مرحله انتهایی هر فروش انجام تسویه حساب و پرداخت مبلغ است که در فروشگاه و مغازه‌ها این مرحله در کنار میز چک اوت ( میز صندوق ) صورت می گیرد. میزهای صندوق یکی از اصلی ترین قسمت های یک فروشگاه یا مغازه است. در واقع هرچه مرحله تسویه حساب راحت تر باشد حس بهتری به خریدار منتقل می کند.

میز های چک اوت باعث سرعت بخشیدن به کار صندوقداران می شود که سود خوبی را برای فروشگاه به عمل می‌آورد، میز های صندوق در دو مدل کلاف آلومینیوم و کلاف آهن تولید می شوند و دارای ابعاد مختلفی می‌باشند که با توجه به فضای شما ( چه فضای کوچک و چه فضای بزرگ ) طراحی می شوند.

میز چک اوت

میز صندوق یا میز چک اوت باید متناسب با فضای فروشگاه شما انتخاب گردد. فروشگاه هایی که محیط کوچیکی دارند هم میتوانند از میز چک اوت 1.5 متری  استفاده کنند و همچنین فروشگاه هایی که بین 80 تا 150 متر هستند، میز صندوق 2 متری مناسب میباشد. فروشگاه های بزرگ مانند هایپرمارکت ها باید از میز های 2.5 متری استفاده کنند تا محصول بیشتری را بتوانند چک کنند و فاکتور را صادر کنند.

ثابت یا متحرک بودن بستگی به تعداد مشتری ها دارد اگر تعداد زیادی خریدار داخل فروشگاه باشند و خرید انجام داده باشند، منتظر صندوق باشند میز چک اوت متحرک برای مجموعه شما مناسب میباشد.

مجوعه ی تحکیم سازان پاکا قفسه به شما کمک میکند تا بهترین تجهیزات اعم از قفسه های فروشگاهی، یخچال پرده هوا، استند فروشگاهی و میز صندوق فروشگاهی راتهیه و خریداری نمایید. این مجموعه بصورت تخصصی در زمینه ی طراحی و ساخت میز چک اوت یا میز صندوق فروشگاهی فعالیت دارد که کارشناسان ما با توجه به تجارت این شرکت دقت و فراوری خاصی را در طراحی و ساخت بکار می برند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *