دسته‌بندی نشده

مراحل راه اندازی فروشگاه ابزارآلات

فروشگاه ابزارآلات

فروشگاه ابزارآلات هم مانند سایر فروشگاه های دیگر هستند و محصولات بازار سخت افزار از طریق فروشگاه ها به مشتریان فروخته می شوند. قبل از افتتاح یک فروشگاه در بخش سخت افزار، ضروری است که اقلام ارائه شده توسط فروشگاه های سخت افزار را درک کنید. باید بدانید چه محصولاتی در فروشگاه های سخت افزار عرضه می شود و هدف از استفاده از آنها چیست؟

10 مرحله برای راه اندازی فروشگاه ابزارآلات

 1. فروشگاه ابزارآلات خود را برنامه ریزی کنید
 2. فروشگاه ابزارآلات خود را به یک شرکت تبدیل کنید
 3. فروشگاه ابزارآلات خود را برای مالیات ثبت کنید
 4. یک حساب بانکی تجاری و کارت اعتباری باز کنید
 5. حسابداری را برای فروشگاه ابزارآلات خود تنظیم کنید
 6. مجوزهای لازم را برای فروشگاه سخت افزار خود دریافت کنید
 7. بیمه فروشگاه ابزارآلات را دریافت کنید
 8. نام تجاری فروشگاه ابزارآلات خود را مشخص کنید
 9. وب سایت فروشگاه ابزارآلات خود را ایجاد کنید (برای طراحی سایت با شرکت باویشا تماس بگیرید )
 10. سیستم تلفن کسب و کار خود را راه اندازی کنید

راه اندازی یک تجارت بیشتر از ثبت آن در شهر شما است. ما این راهنمای ساده را برای راه اندازی فروشگاه ابزارآلات شما گردآوری کرده ایم. این مراحل تضمین می کند که کسب و کار جدید شما به خوبی برنامه ریزی شده است، به درستی ثبت شده و از نظر قانونی مطابقت دارد.

مرحله 1: برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید

یک برنامه روشن برای موفقیت به عنوان یک کارآفرین ضروری است. این به شما کمک می کند تا ویژگی های کسب و کار خود را ترسیم کنید و برخی ناشناخته ها را کشف کنید. چند موضوع مهم که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

 • هزینه های راه اندازی و جاری چقدر است؟
 • بازار هدف شما کیست؟
 • چقدر می توانید از مشتریان هزینه کنید؟
 • نام کسب و کار خود را چه خواهید گذاشت؟

خوشبختانه ما تعداد زیادی از این تحقیقات را برای شما انجام داده ایم که در بخش مقالات سایت تحکیم سازان پاکا قفسه برای شما جمع آوری شده است.

هزینه های راه اندازی فروشگاه ابزارآلات چقدر است؟

یک فروشگاه سخت افزاری کوچک را می توان با کمتر از 1میلیارد راه اندازی کرد. هزینه‌ها شامل اجاره ساختمان، موجودی راه‌اندازی، راه‌اندازی نمایشگر و ذخیره نقدی برای کارکنان و هزینه‌های نیروی کار است. شما همچنین بیمه می خواهید.

موجودی استارت آپ احتمالا بین 500 تا 700 میلیون تومان خواهد بود. اجاره، بیمه و سایر هزینه های مربوطه بسته به منطقه شما متفاوت است.

به طور کلی، شما نباید بیش از 20 تا 30 درصد از کل درآمد خود را صرف اجاره کنید. بیمه باید مسئولیت و همچنین از دست دادن موجودی شما را پوشش دهد. حق بیمه برای آن بیمه نباید بیش از 5 تا 10 درصد از ارزش کل کسب و کار شما را تشکیل دهد.

هزینه های مداوم برای یک فروشگاه سخت افزار چیست؟

هزینه های جاری برای این نوع کسب و کار شامل لوازم، اجاره، آب و برق و بیمه است. همه این هزینه ها بسته به موقعیت مکانی شما به طور قابل توجهی متفاوت خواهد بود.

بازار هدف کیست؟

کسب و کار با دریافت هزینه از مشتریان برای ابزار و لوازم، درآمد کسب می کند. معمولاً قیمت یک قیمت ثابت برای کالا است. در مورد اقلامی مانند یراق یا چسب باید به یک ثبات قیمت برسید.

اکثر مشتریان به صورت اعتباری یا نقدی پرداخت می کنند. این مهم است که به مشتریان راه‌های مختلفی برای پرداخت ارائه دهید، زیرا ممکن است برخی از مشتریان حجمی برای تجارت با شما به شرایط اعتبار نیاز داشته باشند. سفارشات و مشتریان زیاد به شما این امکان را می دهند که هزینه ها یا شرایط مالی را در قیمت خرید خود لحاظ کنید. این غیر معمول نیست که یک فروشگاه ابزارآلات شرایط 30 روزه تا 60 روزه را برای یک مشتری با سابقه ارائه دهد. 

می‌توانید پس از 30 روز سیاستی برای دریافت سود ایجاد کنید تا از مشتریانی که به زمان بیشتری برای پرداخت نیاز دارند، پول بیشتری دریافت کنید.

فروشگاه ابزارآلات

یک فروشگاه ابزارآلات چگونه درآمد کسب می کند؟

مشتریان ایده آل معمولا مشتریان شخصی یا دستفروش هستند. با این حال، یک فروشگاه ابزارآلات می‌تواند حساب‌های تجاری را با تاجران محلی راه‌اندازی کند تا کسب‌وکار ثابتی کسب کند. به عنوان مثال، یک فروشگاه ممکن است با یک نجار حرفه ای قرارداد ببندد تا به طور مستمر برای کسب و کار خود لوازم ارائه دهد.

مشتریان معمولا محلی هستند. تبلیغات برای یک فروشگاه فروشگاه ابزارآلات را می توان به یکی از راه های مختلفی انجام داد، از جمله بیلبوردها، تبلیغات صفحه زرد، تبلیغات آنلاین محلی با پرداخت به ازای کلیک، آگهی ها و بازاریابی ایمیلی به لیست مشتریان موجود.

بازاریابی ایمیلی یک استراتژی کم استفاده در این صنعت است زیرا اکثر فروشگاه های سخت افزار به ترافیک شفاهی و شفاهی متکی هستند. با این حال، با ارسال ایمیل به مشتریان فعلی خود به طور منظم، می توانید درآمدهای بسیار بالاتری نسبت به تکیه بر افرادی داشته باشید که به طور تصادفی به فروشگاه شما در زمانی که به چیزی نیاز دارند وارد می شوند.

یک کمپین ایمیل هدفمند همچنین به شما امکان می دهد درآمد و سود را بهتر پیش بینی کنید. برای مثال، زمانی که تجارت معمولاً کند است، فروش را در روزهای تعطیل ارائه دهید. مشتریان را با ارزش جذب کنید، نه با تخفیف. شخصیت خود را به آنها نشان دهید. اشتباه راه اندازی یک کسب و کار تخفیف محور را مرتکب نشوید زیرا این کار فقط مشتریان آب و هوای منصفانه را پرورش می دهد.

یک فروشگاه فروشگاه ابزارآلات چقدر می تواند سود داشته باشد؟

سود عملیاتی معمولی بین 1.6 تا 6 درصد است که سود خالص قبل از کسر مالیات بین 3 تا 7 درصد است.

چگونه می توانید کسب و کار خود را سودآورتر کنید؟

سودآورتر کردن کسب و کار مستلزم تکمیل منبع اصلی درآمد شما با سایر خدمات مرتبط است. برای مثال، اگر فرش یا ابزار و لوازم فرش می فروشید، ممکن است با یک نجار محلی شریک شوید و خدمات نصب را ارائه دهید. شما می توانید همین کار را برای پنجره، در، سقف یا سایر پروژه های بزرگ انجام دهید.

راه دیگر برای سودآوری بیشتر کسب و کار، ارائه محصولات مرتبط مانند لوازم کاشت یا باغبانی است که می تواند منبع درآمد تکمیلی برای خطوط تولید اصلی شما باشد.

نام کسب و کار خود را چه خواهید گذاشت؟

انتخاب نام مناسب مهم و چالش برانگیز است. اگر قبلاً نامی در ذهن ندارید، از راهنمای نحوه نام‌گذاری کسب‌وکار ما دیدن کنید یا در مورد طوفان فکری یک نام با تولیدکننده نام فروشگاه سخت‌افزار از شرکت باویشا کمک بگیرید.

هنگام ثبت نام کسب و کار ، توصیه می کنیم با بررسی نام کسب و کار خود تحقیق کنید:

 • سوابق تجاری  شما
 • لوگو و علامت تجاری شما
 • پلتفرم های رسانه های اجتماعی
 • در دسترس بودن دامنه وب

در خصوص تمام مشاغل ما راهنمای شما هستیم.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *