تجهیزات صنعتی, دسته‌بندی نشده

قفسه وسط فروشگاهی پشت توری یا پشت صفحه کامل

قفسه دوطرفه پشت توری

قفسه وسط فروشگاهی پشت صفحه توری بخرم یا تمام پشت صفحه ؟!

معرفی قفسه فروشگاهی دوطرفه پشت توری 

در کلام اول باید گفت مجموعه پاکا شلف امکان مشاوره برای شما عزیزان را فراهم کرده است. اما برای راهنمایی جامع و سریع شما باید با متخصصین ما در زمینه ی فروش ارتباط برقرار کنید، تا بتوانید هر سوال پیش آمده را برطرف کنید و موضوع بعدی در مورد سوالات شما میباشد، که ما به شما خرید  قفسه با پشت صفحه توری را توصیه میکنیم. 

قفسه پشت توری بسیار اقتصادی است و این امکان را فراهم میکند تا فروش  بیشتری داشته باشید. به این روش که مشتری هنگامی که از راهرو های فروشگاه عبور میکند و به دنبال محصولات مورد نظرش است. توری بودن بین محصولات در دو لاین داخل قفسه این فضا را ایجاد میکندتامشتری به دو طرف قفسه دید داشته باشد و با فعالیت کمتر محصولات بیشتری را مشاهده کند.

یکی دیگر از نکاتی که می توان به آن اشاره نمود، نوع توری استفاده شده در قفسه است که این امکان را برای شما فراهم میکند که فضاهایی که تابش نور کم میباشد در مقایسه با قفسه های دیگر، با خرید این محصول میتوانید این مشکل را حل کنید با گذر نور در لابهلای توری و تابش به محصولات مربوطه، که این امر باعث نمایش بهتر کالا میشود. 

 

هر آنچه که باید از قفسه پشت توری بدانیم؟

قفسه های فروشگاهی پشت توری به گونه ای طراحی شده است که شما از فضا فروشگاه بهینه برای چیدمان محصولات استفاده کنید.

این مدل قفسه برای فروشگاهایی که فضای کمی دارند بسیار مناسب است زیرا از دو ردیف طراحی و پیاده سازی شده است. 

محصول قفسه دوطرفه پشت توری مطابق استاندارد های فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ساخته می شود.

قفسه فروشگاهی دوطرفه پشت توری چقدر وزن تحمل می کند ؟

قفسه فروشگاهی دو طرفه پشت توری با تحمل وزن های 120، 100 و 70 کیلوگرم طراحی و پیاده سازی شده اند که امکان سفارش فراهم میباشد.

مشخصات ابعاد قفسه دوطرفه پشت توری  

کفی پایینی در ابعاد 30-40-50 سانتی متر.

کفی بالا در ابعاد 30-40-50 سانتی متر. 

ارتفاء: 170-196-224-250 سانتی متر.

ضخامت کفی ها: 0.7-0.8 سانتی متر.

 قفسه فروشگاهی دوطرفه پشت توری امکان تغییر فواصل بین طبقات را دارد. همچنین ارتفاع متناسب با نیاز مشتریان را می توان طراحی و پیاده سازی کرد، تنوع رنگی بسیار بالا و لیبل های پی وی سی نشکن در این نوع قفسه به کار گرفته شده است. ویژگی بسیار جالب این محصول رنگ ضد خش و ضد ضربه آن است.

قفسه دوطرفه پشت توری

قفسه پشت صفحه کامل هم می توان برای قفسه وسط فروشگاهی استفاده کرد. زیرا هم زیبایی خاص خودش را دارد و هم انتخاب مناسبی برای چیدمان اجناس ریزتر در طبقات است. علاوه بر آن، به این نکته هم می توان اشاره کرد که پشت صفحه کامل نظم خاصی به فضا می دهد ولی به نسبت هزینه آن از پشت صفحه توری بیشتر است.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *