دسته‌بندی نشده, قفسه راک

قفسه راک و بالکن صنعتی

قفسه انبار راک

بهینه سازی فضا با استفاده از قفسه راک

بهترین راه برای بهینه سازی محیط سوله یا انبار های صنعتی استفاده از قفسه انبار یا قفسه راک می باشد. قفسه انبار راک، قفسه هایی هستند که مناسب انبار سوله ها یا کارخانه ها و… هستند و با ضخامت بالایی که دارند تحمل وزن های بالا تا 5 تن را دارا می باشد.

این قفسه ها در ارتفاع مناسب با محیط و در طبقاتی که مورد نظر کارفرما است ساخته می شود و مناسب ترین راه برای مرتب سازی و چیدمان درست محیط انبار می باشد.

قفسه راک برای ذخیره سازی کالا و محصولات سنگین و نیمه سنگین مناسب می باشد به همین علت مواد اولیه به کار رفته، باید از کیفیت و جنس مناسبی برخوردار باشد تا بتواند وزن کالا ها را تحمل کند همچنین در طول زمان دچار زنگ زدگی یا فرسایش نیز نشود. 

قفسه انبار راک

در این مدل قفسه ها بارگذاری و چیدمان می تواند به صورت دستی یا با استفاده از لیفتراک باشد. یکی از ویژگی مهم قفسه راک قابلیت نصب بالکن یا نیم طبقه بر روی آن است. بالکن های صنعتی مناسب برای دپو کردن کالا ها و استفاده حداکثر از ارتفاع فضا می باشد . این بالکن ها با استفاده از پلکان قابل استفاده می باشد که روی آن با پنل پله یا کفی پوشیده می شود.

بالکن های صنعتی قابلیت این را دارد که قفسه راک بر روی آن کار شود. در ضمن این بالکن ها قابلیت تردد و ایجاد دفتر کار دارد حتی می شود اتاقک هایی برای استراحت بر روی آن ساخته شود به این صورت استفاده از محیط به 2 برابر هم می رسد.

شرکت پاکاشلف با استفاده از طراحی حرفه ای 3 بعدی همراه مشتریان خود می باشد و با ساخت قفسه های راک و بالکن های صنعتی با استفاده از تجربیات مهندسان و تکنسین های مجموعه بهترین کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *