تجهیزات صنعتی, قفسه

قفسه راک – قفسه صنعتی

قفسه راک

قفسه راک

این روزها در تمامی انبارهای بزرگ صنعتی و فروشگاهی برای دسترسی آسان به محصولات و نظم دادن به محیط ، ازانواع قفسه ها استفاده میشود. همین امر موجب شده تا شرکت های قفسه بندی دست بکار شوند تا قفسه های مختلفی را در انواع گوناگون بر حسب محیط و همینطور نوع محصولات طراحی و تولید کنند.

قفسه راک

استفاده از قفسه بندی در انبار

در دنیای امروز انبار و خدمات انباری نقش بسیار مهمی در سازمان ها و صنایع مختلف ایفا میکند و نیاز به سهولت دسترسی به بخش های مختلف کالاها، خدمات و سازماندهی نمودن سیستم های نگهداری کالاها ایجاد بخشی به نام انبار را ضروری کرده است.

قفسه راک

استفاده بهینه از فضا با قفسه بندی راک

در طراحی و تولید قفسه راک ، تنوع زیادی وجود داشته که با توجه به این موضوع به راحتی میتوان تمام قفسه بندی ها را بصورت چند طبقه از کف تا سقف انبار قرار داد. همین امر موجب شده کمبود جا و فضا برای چیدمان بالای کالا و اقلام در تمام محیط های انبار های صنعتی، خانگی و فروشگاهی را بر طرف کرد.

با قفسه راک میتوانید تعداد زیادی از طبقات را از کف تا سقف ایجاد کرده و برای دسترسی به هر طبقه در قفسه بندی راک میتوان از پلکان پیش ساخته استفاده کرد.

قفسه راک

دسترسی آسان با قفسه های راک

یکی از مزیت های مهم در استفاده از قفسه راک این است که میتوان کالا ها را بر اساس ویژگی و دسته بندی ای که در آن قرار میگیرند، با اختصاص دادن ردیف و طبقه مشخص نمود. این امر باعث کاهش زمان برای پیدا کردن اجناس در انبار ها می شود.

قفسه راک

کاهش خسارت با قفسه بندی راک

در انبار داری به روش های قدیم خطرات متعددی وجود دارد که در نهایت منجر به خسارت مالی و گاهی جانی می شوند.

به عنوان مثال ، از جمله خطرات و دلایلی که منجر به خسارت در انبار ها میگردد میتوان به به موارد زیر اشاره کرد:

1-چیدمان کالاهای مختلف روی هم که منجر به ریزش و سقوط آنها میشود که بسیار خطرناک میباشد.

2- بعضی از اجناس در انبار ممکن است که تاریخ انقضا داشته باشند و با قفسه بندی بد موجب میشود که قابل دسترس نباشند و خسارت در بر دارد.

3- قرار گرفتن اقلام و کالا ها در کف سوله در شرایط بحرانی اتفاقاتی نظیر آتش سوزی عملیات امداد رسانی را مشکل میکند.

با استفاده از قفسه های راک به روش مناسب میشود از همچین خطرات و خساراتی جلوگیری کرد.

قفسه راک

مقاومت در قفسه های راک

 

قفسه های راک دارای بدنه فلزی بسیار مقاومی بوده و به همین دلیل امکان چیدمان تعداد زیاد کالاهای سنگین در ردیف ها و طبقات آن وجود دارد. البته قفسه های راک نیمه سنگین نسبت به سنگین، از مقاومت کمتری برخوردارند که متناسب با محصولات میتوانید آن را انتخاب کنید.

مشتریان عزیز میتوانند جهت مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *