دسته‌بندی نشده

رنگ فروشگاهی که می توانید انتخاب کنید. مقاله (2)

رنگ فروشگاهی
 • در مقاله قبل در مورد رنگ های فروشگاهی گفتیم در ادامه ی اون مقاله میپردازیم به رنگ های متفاوت و خاص با ما همراه باشید.

  8- رنگ فروشگاهی مشکی

  بسته به نحوه استفاده از آن، مشکی می تواند سنتی یا مدرن به نظر برسد. فروشگاه تصویر پایین قطعاً آن را در جهت مد روز پیش می برد و به لطف دیوارهای سفید روشن پشت قفسه سیاه، ظاهر کلی از تیره شدن بیش از حد جلوگیری می کند. حتی اگر مشکی را به عنوان رنگ اصلی فروشگاه خود انتخاب نکنید، باز هم برای نمایش بهتر طرح‌های رنگی بسیار مفید است. نمایشگرهای کف مشکی صیقلی که در اینجا نشان داده شده است، وقتی با اکثر پالت های نور استفاده می شود، به خوبی زیبایی را به نمایش می گزارد.

  9- رنگ فروشگاهی کاردینال قرمز

  قرمز روشن و تند ممکن است رنگی غیرعادی برای یک فروشگاه به نظر برسد (اگرچه به نظر می‌رسد برای یک فروشگاه با جعبه بزرگ بسیار خوب عمل می‌کند!). اما لزومی ندارد که پر زرق و برق یا طاقت فرسا باشد. دیوارهای قرمز ممکن است کمی زیاد باشند، اما همانطور که فروشگاه تصویری به شما نشان می‌دهد، یک فرش قرمز رنگ واقعاً می‌تواند تناقض را در طبقات ایجاد کند.

  به خصوص در یک محیط مجلل تر، قرمز روشن می تواند مجلل به نظر برسد ( شاید حتی به مشتریان شما فرش قرمز را یادآوری کند). فقط مطمئن شوید که از خنثی‌های خنک‌تر در جای دیگری استفاده کنید تا انرژی شدید آن متعادل شود. رنگ کاردینال قرمز را مشاهده کنید.

  10- رنگ فروشگاهی کرفسی

  کرفس کمی شبیه پسر عموی محبوب‌ترش، مریم گلی است. فقط با رنگ‌های زردتر، زمانی که با رنگ‌های تیره‌تر و خنک‌تر متعادل شود، بهترین عملکرد را دارد. فرش زغالی بافت در عکس این رنگ دیوار را به خوبی متعادل می کند.

  11- رنگ فروشگاهی آبی پودری

  پالت چند رنگ و سرگرم کننده فروشگاه در تصویر عملاً مشتریان را جذب می کند. آبی پودری تا حد زیادی به یاد ماندنی ترین رنگ است. وقتی آبی پودری در کنار قالب‌گیری سفید قرار می‌گیرد، ظاهری کلاسیک به هر فضایی می‌دهد. در این فروشگاه، ترکیب آن با رنگ سفید و سبز، حس معمولی و بهاری به آن می بخشد. همچنین شایان ذکر است که بخشی از موفقیت این طرح رنگ به این دلیل است که با مقدار خوبی از کالاهای فروشگاه هماهنگ است. بسیاری از پیراهن‌ها و ژاکت‌های نمایش داده شده دارای سایه‌های مشابه آبی هستند، بنابراین زیبایی‌شناسی کلی به خوبی با هم پیوند می‌خورد.

  12- رنگ فروشگاهی بژ گرم

  بژ گاهی اوقات می تواند کمی غیر قابل توصیف به نظر برسد. اگرچه این زیبایی شناسی ساده مزایای خود را دارد: واقعاً به کالاهای شما اجازه می دهد تا بدرخشند. فروشگاه تصویر تعادل عالی بین جذاب نگه داشتن طرح رنگ و اطمینان از اینکه نمایش لباس ها همچنان تمرکز اصلی است برقرار می کند.

  یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار، ترکیب یک پالت لایه لایه با سایه های مختلف بژ گرم است. کاشی های طرح دار این کار را آسان می کند، اما می توانید از سایه های کمی متفاوت بژ در کف، دیوارها، سقف و غیره نیز استفاده کنید.

  13- رنگ فروشگاهی سبز نعنایی

  هنگامی که در هر نوع فضای داخلی استفاده می شود، نعناع مانند هوای تازه است. این رنگ را در کنار رنگ های چوبی و سایر سایه های الهام گرفته از زمین به خصوص زیبا به نظر می رسد. فروشگاه زیر این تعادل را می گیرد و در بقیه فضا به طور موثر از آن استفاده می کند. دیوارهای سبز نعنایی به خوبی با دیوار پشتی چوبی جفت می شوند. قفسه های چوبی، یک فرش کوچک سبز نعنایی و مجموعه ای از گیاهان سبز این پالت دوست داشتنی را در بر می گیرد.

  برای مطالعه ی ادامه ی مقاله کلیک کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *