اکسسوری, فریز فروشگاهی, قفسه, میز فروشگاهی, یخچال فروشگاهی

راهنمای خرید و تجهیز فروشگاه و هایپر مارکت

تجهیزات فروشگاهی

اگر قصد خرید و تجهیز فروشگاه یا هایپر مارکت رادارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خرید تجهیزات فروشگاهی یکی از ضروری ترین بخش های راه اندازی فروشگاهها یا هایپرمارکت ها می باشد. این تجهیزات باید به گونه ای انتخاب شوند تا علاوه بر استفاده بهینه از فضای موجود، کاربری راحت تری برای انتخاب اجناس از سوی مشتریان داشته باشد.

بنابر این ما مهمترین اقلامی که در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها مورد استفاده قرار میگیرد را بررسی و معرفی میکنم.

قفسه های فروشگاهی و انواع آن

قفسه های فروشگاهی دارای تنوع و کاربری های مختلفی هستند و با توجه به محل قرارگیری در  فروشگاه ها و هایپر مارکت میتوان آن ها را انتخاب و خرید نمود.

انواع قفسه شامل: قفسه های یکطرفه، قفسه دو طرفه،قفسه سر لاین، قفسه های حبوبات و خشکبار هستند که هر کدام از این قفسه های ذکر شده شامل تنوع بوده و با توجه به نیاز مشتریان تولید و در اختیارشان قرار داده می شود. همچنین برای مشاوره جهت خرید بهتر میتوانید با شماره های مندرج در  سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

انواع قفسه های یکطرفه

قفسه یکطرفه خود ایستا

قفسه های فروشگاهی یکطرفه خود ایستا دارای پایه بوده و برای اجرا نیاز به دیوار ندارد. همچنین جهت پارتیشن بندی و جدا نمودن بخش ها از هم میتوان مورد استفاده قرار داد.

قفسه فروشگاهی یکطرفه

قفسه یکطرفه دیوار کوب

این قفسه ها همان طور که از نامش پیداس بر روی دیوار نصب میشوند و میتوان استفاده بهینه از دور تا دور فروشگاه نمود.

قفسه دو طرفه فروشگاهی

از قفسه های دو طرفه جهت ایجاد لاین ها و برای کم کردن فاصله بین قفسه ها استفاده میشود. همچنین در  دو مدل پشت توری  و پشت بسته تولید می شود و مشتریان با توجه به درخواست، می توانند این محصولات را خرید نمایند.

قفسه فروشگاهی

فریزر و یخچال فروشگاهی

برای مواد غذایی و محصولاتی که فاسد شدنی هستند و باید در  دمای مناسبی قرار بگیرند باید از یخچال ها و فریزر ها استفاده کنیم.

یخچال پرده هوا با توجه به اینکه در تولیدات محصولات جدید بدون درب هم تولید می شوند و دسترسی مشتریان به محصولات راحت تر شده یکی از بهترین گزینه های خرید یخچال،  برای سوپر مارکت ها و هایپر مارک ها است .

یخچل پرده هوا در دو نوع :یخچال پرده هوا با موتور خانه مرکزی و یخچال پرده هوا موتور سر خود تولید می شوند و مشتریان می توانند برای مشاوره با کارشناسان ما اقدام به خرید این محصولات نمایند.

یخچال پرده هوا

میز صندوق فروشگاهی یا میز چک اوت

این میز ها در  دو نوع موتور دار و ثابت موجود می باشند. اما تفاوت و کاربری این محصول چطور است ؟

 

میز صندوق موتور دار این قابلیت را دارد تا مشتریان محصولات خود را روی آن قرار دهند و صندوق دار با فشردن پدال، نوار روی میز را حرکت داده و محصولات به سمت صندوق دار حرکت میکنند بنابر این سرعت محاسبه قیمت محصولات بیشتر شده و مشتریان کمتر در صف باقی  می مانند.

میز صندوق ثابت بر خلاف نوع موتور دار خود بدون حرکت بوده و مشتریان محصولات خریداری شده را روی میز قرار میدهند تا صندوق  دار محاسبه قیمت را انجام دهد. این میز برای فروشگاه هایی که چند گیت خروجی دارد و یا ازدحام جمعیت ندارند مناسب هستند.

میز چک اوت

اکسسوری ها

از دیگر ملزومات فروشگاه ها و هایپر مارکت ها اکسسوری ها هستند که شامل سبد ها ، استندها،چرخ های دستی ، گیت تردد،کارت خوان و اتیکت های قیمت هستند.

این اقلام با توجه به نوع فروشگاه و با توجه به نیاز انتخاب و خریداری میشوند که مهمترین آنها را بررسی میکنیم.

سبدها و چرخ های دستی جزو مواردی هستند که در هنگام خرید مشتری از فروشگاه میتوانند باعث سهول خرید شوند. اما هر کدام کاربرد جداگانه ای دارند به عنوان مثال برای خرید های با حجم کم معمولا مشتریان ترجیح میدهند تا از سبد ها استفاده کنند که انتخاب این سبد ها مستلزم رعایت چند نکته می باشد. سبد های از جنس پلاستیک و فلزی با توجه به اینکه مشتری باید آنها را روی دست خود حمل کند، باید وزن سبکی داشته باشد تا باعث خستگی نشوند.

چرخ های خرید یا ترولی، برای خرید های زیاد استفاده میشوند و مشتری به راحتی آن را به حرکت در می آورد و در تمامی فروشگاه گشت زنی میکند.

شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه با دارا بودن استاندارد های بین الملی و بیش از 2 دهه سابقه کاری در زمینه تجهیزات فروشگاهی و برودتی آماده همکاری با شرکت ها و تامین کنندگان در سراسر کشور می باشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *