دسته‌بندی نشده, یخچال فروشگاهی

تفاوت یخچال فروشگاهی با یخچال خانگی

یخچال فروشگاهی کرج
 • وقتی نوبت به خرید یک یخچال فروشگاهی جدید برای کسب و کارتان می رسد، ممکن است مطمئن نباشید که یخچال های فروشگاهی را انتخاب کنید یا یخچال های خانگی. اولین چیزی که یخچال های تجاری دارند این است که معمولاً از نظر اندازه بزرگتر از یخچال های خانگی هستند. هنگامی که تصمیم می گیرید چه نوع یخچالی را برای فروشگاه مواد غذایی خود بخرید، این مورد به کار می آید. اندازه در مورد یخچال‌های تجاری اهمیت دارد زیرا می‌خواهید محصول شما قبل از نیاز به ذخیره مجدد یا بیرون انداختن دوام بیشتری داشته باشد.

  هر دو مزایا و معایب خود را دارند. با این حال، تفاوت اصلی آنها در مقدار غذایی است که می توانند ذخیره کنند و مدت زمانی که می توانند آن غذا را تازه نگه دارند. تفاوت بین یخچال های فروشگاهی و یخچال های خانگی چیزی است که بسیاری از صاحبان مشاغل هنگام خرید لوازم خانگی خود به آن توجه نمی کنند. یخچال‌های فروشگاهی به روشی متفاوت از یخچال استاندارد خانگی شما استفاده می‌شوند و این مهم دانستن تفاوت‌ها قبل از سرمایه‌گذاری در تجهیزات جدید است.

  برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه، این تفاوت ها را توضیح می دهیم، ادامه دهید!

  قیمت یخچال فروشگاهی

  یخچال چیست و چگونه کار می کند؟

  یخچال وسیله ای است که مواد غذایی و نوشیدنی ها را در دمای کمتر از دمای اتاق نگهداری می کند. داخل یخچال دارای سیم پیچ هایی است که باعث ایجاد یخچال می شود. هنگامی که کویل ها در یخچال قرار می گیرند، آب بر روی کویل های سردتر بخار می شود و متراکم می شود که باعث می شود دمای کویل ها کمتر شود. سپس مایع خنک‌کننده در لوله‌های محفظه‌های مهر و موم شده به گردش در می‌آید تا غذای شما دوام بیشتری داشته باشد و آن را در دمای ثابت نگه دارد.

  برای یخچال های فروشگاهی بهترین گزینه خرید یخچال های تجاری با درب شیشه ای است. این به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به باز کردن یخچال و خروج هوای سرد، داخل یخچال فروشگاهی خود را ببینید. یخچال های تجاری شیشه ای همچنین اجازه می دهند نور زیادی از آن عبور کند، که در مورد فروشگاه های مواد غذایی مهم است.

  برای یخچال های تجاری، بهترین گزینه یخچال فروشگاهی درب شیشه ای است، زیرا آنها راه حلی عالی برای تازه نگه داشتن مواد غذایی شما و همیشه در معرض دید قرار می دهند. آنها برای هر سوپرمارکت یا خرده فروشی که در آن شما باید بتوانید داخل یخچال خود را بدون نیاز به باز کردن و خارج کردن هوای سرد ببینید، عالی هستند. اگر یک تجارت مواد غذایی دارید، یخچال های تجاری یک قطعه ضروری از تجهیزات هستند که به تازه نگه داشتن مواد فاسد شدنی برای مدت طولانی تری کمک می کند.

   

  قیمت یخچال

  یخچال فروشگاهی چه تفاوتی با یخچال خانگی دارند؟

  گزینه‌های تبرید تجاری زیادی وجود دارد و یخچال‌های تجاری بسته به کسب‌وکاری که دارند متفاوت هستند. یخچال های تجاری در طیف وسیعی از اندازه های مختلف هستند، بنابراین شما می توانید یخچال های تجاری مناسب برای فروشگاه مواد غذایی یا هایپرمارکت خود را خریداری کنید.

  یخچال های درب شیشه ای روشی جذاب برای نمایش اقلام و در عین حال تازه نگه داشتن آنها فراهم می کنند. یک یخچال تجاری با درهای شیشه ای یک راه عالی برای نگه داشتن مواد فاسد شدنی شما در دید کامل است. هنگامی که در مورد یخچال های تجاری تصمیم می گیرید، مهم است که هیچ نقطه سردی وجود نداشته باشد که مواد غذایی بتوانند به سرعت یخ بزنند و خراب شوند. یخچال‌های تجاری دارای سیستم‌های خنک‌کننده پیشرفته‌ای هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به طور یکنواخت خنک شوند تا هیچ یک از مواد غذایی شما به طور تصادفی خیلی گرم یا منجمد نشود.

  1. یخچال های تجاری برای استفاده در رستوران ها، کافه ها و سایر مشاغل مرتبط با مواد غذایی طراحی شده اند.


  یخچال های فروشگاهی برای استفاده در محیط های تجاری طراحی شده اند. یخچال تجاری وسیله ای است که مواد غذایی و نوشیدنی ها را در دمای کمتر از دمای اتاق نگهداری می کند.

  یک یخچال فروشگاهی با درهای شیشه ای گزینه مناسبی برای فروشگاه های مواد غذایی، سوپرمارکت ها و سایر مشاغل مرتبط با مواد غذایی است زیرا راهی عالی برای نمایش مواد غذایی و تازه نگه داشتن آن برای مدت طولانی تری ارائه می دهد. یک یخچال تجاری با درهای شیشه ای نیز نور طبیعی بیشتری را وارد یخچال می کند و آن را جذاب و چشم نواز می کند.

  قیمت یخچال تجاری

  2. یخچال های خانگی برای استفاده در منازل طراحی شده اند


  یخچال های خانگی به طور خاص برای استفاده از نگهداری مواد غذایی در خانه ساخته شده اند. این نوع یخچال در اندازه های مختلف با ویژگی های مختلف موجود است که برای رفع نیازهای خانگی طراحی شده است. یکی از محبوب ترین یخچال های خانگی، یخچال ساید بای ساید است که هم فریزر و هم یک محفظه یخچال در یک جعبه دارد.

  یخچال ساید بای ساید خانگی یکی از محبوب ترین انواع در بازار امروز است و برخی از مدل ها دارای گزینه های واقعاً سطح بالایی هستند که معمولاً در مدل های ارزان تر نمی بینید. یخچال یا جعبه یخ وسیله ای است که غذا را بدون پختن خنک می کند. یخچال های خانگی برای نگهداری مواد غذایی در خانه شما ساخته شده اند، در حالی که یخچال های تجاری برای فروشگاه های مواد غذایی و سایر مشاغل مرتبط با مواد غذایی طراحی شده اند.

  3. یخچال تجاری بسیار بزرگتر از یخچال خانگی است زیرا نیاز به ذخیره مقادیر زیادی مواد غذایی دارد


  یک فروشگاه مواد غذایی، رستوران یا سایر موسسات تجاری معمولاً از یک یخچال فروشگاهی استفاده می‌کنند که در آن مشاغل کوچک و خانواده‌ها معمولاً می‌توانند تنها با یک یخچال خانگی در آشپزخانه نیاز خود را برطرف کنند. این به تازه نگه داشتن غذای آنها برای مدت طولانی تری بدون خطر خراب شدن سریع آن کمک می کند. گزینه‌های تبرید تجاری در اندازه‌های مختلفی وجود دارند، بنابراین می‌توانید انتخاب کنید که مناسب‌ترین نیازهای کسب‌وکارتان باشد، چه ذخیره‌سازی فله‌ای با قیمت عمده‌فروشی یا غذاهای راحت تک‌مجموعه مانند سفارش‌های بیرون‌بر. یخچال های جلوی شیشه ای روشی جذاب برای نمایش اقلام ارائه می دهند و در عین حال آنها را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارند.

  اگر به دنبال خرید یخچال های تجاری جدید برای یک فروشگاه مواد غذایی یا سایر مراکز مرتبط با مواد غذایی هستید، هنگام تصمیم گیری خرید بین لوازم خانگی یا تجاری، این نکات را در نظر داشته باشید. تفاوت بین یخچال های تجاری و یخچال های خانگی به خریداران کمک می کند تا تصمیم بگیرند که کدام وسیله برای نیازهای فروشگاه مواد غذایی آنها مناسب تر است. در نظر گرفتن این نکات هنگام تصمیم گیری بین لوازم خانگی یا تجاری به صاحبان مشاغل کمک می کند تا دستگاه مناسب را متناسب با نیاز فروشگاه مواد غذایی خود بیابند.

  یخچال‌های خانگی برای استفاده در خانه ساخته می‌شوند، در حالی که یخچال‌های تجاری برای فروشگاه‌های مواد غذایی و سایر مشاغل مرتبط با مواد غذایی طراحی شده‌اند که به دلیل حجم بالای سفارش‌های روزانه، به گزینه‌های ذخیره‌سازی بزرگ‌تری نیاز دارند. یخچال‌های تجاری با طیف وسیعی از اندازه‌ها و سیستم‌های خنک‌کننده عرضه می‌شوند، بنابراین می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید، چه ذخیره‌سازی فله‌ای با قیمت عمده‌فروشی یا غذاهای راحت تک‌مجموعه مانند سفارش‌های بیرون‌بر. یخچال های تجاری درب شیشه ای روشی جذاب برای نمایش اقلام غذایی ارائه می کنند و در عین حال آنها را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارند.

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *