دسته‌بندی نشده

تجهیزات بستنی فروشی

تجهیزات بستنی فروشی

 

یکی از تجهیزات بستنی فروشی نگهدارنده بستنی میباشد

یکی از تجهیزات بستنی فروشی که نقش بسیار مهمی را دارا میباشد این محصول است. نگهداری و جابجایی بستنی باید با احتیاط انجام شود. این محصول فاسد شدنی است و برای حفظ کیفیت و راضی نگه داشتن مشتریان باید همیشه در دمای ایده آل نگهداری شود.

کابینت های سخت کننده

یک کابینت سفت کننده بهترین حالت و کیفیت بستنی را حفظ می کند. که از مهم ترین تجهیزات بستنی فروشی است.

بستنی از فریزر دسته ای در دمای 16 درجه فارنهایت خارج می شود. با چرخش اجباری هوا در سراسر محصول با استفاده از فن، یک کابینت سفت کننده بستنی را در 4 تا 10 ساعت به 30- یا -40 درجه فارنهایت منجمد می کند.

با انجماد سریع بستنی، از تشکیل کریستال های بزرگ یخ که می توانند طعم و بافت آن را کدر کنند، جلوگیری می کنید. انجماد در کمترین زمان ممکن همچنین به شما این امکان را می دهد که ساختار اصلی و خامه ای بستنی را به تصویر بکشید و به طور دائم تنظیم کنید. علاوه بر این، در برابر شوک حرارتی محافظت می کند و از رشد باکتری ها برای ماندگاری طولانی تر جلوگیری می کند.

به نوبه خود، کابینت های سفت کننده باعث کاهش کار می شود. بستنی‌فروشی‌ها می‌توانند بستنی را به صورت عمده تهیه و نگهداری کنند تا با حجم زیاد و سفارش‌های عمده‌فروشی مواجه شوند.

کابینت های سخت کننده برای قرار دادن 43 وان 3 گالن طراحی شده اند. آنها در پیکربندی های یک، دو یا چهار در ارائه می شوند.

فریزرهای متحرک

یک فریزراستاندارد می‌تواند دما را تا 10- درجه فارنهایت حفظ کند. با این حال، اگر به فضای بزرگی برای نگهداری طولانی‌مدت بستنی نیاز دارید، به واحدهایی با دمای پایین نیاز دارید که تا 20- درجه فارنهایت سرد شوند. .

برخی از پیاده‌روها را می‌توان با دو دمای مختلف پیکربندی کرد تا بتوانید مواردی را که به سطوح مختلف سردی نیاز دارند در یک فضای واحد ذخیره کنید.

فریزرهای متحرک یا با سیستم تبرید مستقل یا از راه دور کار می کنند. اولی فضای بیشتری نسبت به دومی اشغال می کند، اما حداقل قابل کنترل تر و نگهداری آسان تر خواهد بود. از آنجایی که سیستم تبرید خارج از محل شما نصب شده است، واحدهای راه دور فضای بیشتری در دسترس شما خواهند داشت.

واحدهای پیش ساخته در اندازه های از پیش تعیین شده هستند که آزادی عمل بیشتری را برای گسترش و عایق کاری آینده ارائه می دهند. می توانید آنها را متناسب با فضای خود سفارشی کنید، اما در صورت نیاز، گسترش آنها دشوارتر خواهد بود.

به یاد داشته باشید که پیاده‌روی‌های -20 درجه فارنهایت همیشه به نصب حرفه‌ای نیاز دارند، اما واحدهای از پیش مونتاژ شده که اساساً پلاگین و بازی هستند، راحت‌ترین زمان را در اختیار شما قرار می‌دهند.

فریزر سینه

فریزر صندوق دار بسته به نوع چیدمان شما می تواند هم در جلو و هم در پشت مغازه جای داشته باشد. این فریزرها در محدوده دمایی وسیعی کار می کنند و اکثر آنها می توانند تا -10 درجه فارنهایت پایین بیایند.

واحدهایی که دارای درهای جامد برای عایق بندی بیشتر هستند، می توانند به عنوان کابینت های تمپر برای بستنی سفت شده یا یخ ایتالیایی استفاده شوند. مدل‌هایی که رویه‌های شیشه‌ای کشویی دارند برای دسترسی سلف‌سرویس و ذخیره‌سازی خوراکی‌هایی مانند بستنی، ساندویچ بستنی و سایر موارد جدید مناسب هستند.

فریزر صندوقی می تواند نقطه شروع خوبی برای کارآفرینانی باشد که به دنبال ورود به تجارت بستنی هستند. این واحدها با ظرفیت حداکثر 25 فوت مکعب، جایگزین های عالی و مقرون به صرفه ای برای جا به جایی هستند، اگر بودجه یا فضای لازم برای آن را ندارید.

جالب اینجاست که برخی از دارندگان بستنی موفقیت خود را در استفاده از فریزر صندوق دار به عنوان محل اصلی نگهداری و نگهداری بستنی تازه تهیه کرده اند. با این حال، بستنی بدون سفت شدن مناسب (به طور ایده آل در دمای 20- درجه فارنهایت پس از خارج شدن از فریزر دسته ای) ماندگاری بسیار کوتاه تری دارد و بنابراین باید یک یا دو روز پس از تهیه فروخته شود.

تابه و تجهیزات بستنی فروشی

تابه ها و ظروف سطح مناسبی را برای نگهداری بستنی مستقیماً خارج از فریزر فراهم می کنند. این اقلام دارای ظرفیت های مختلفی هستند و یا از جنس استنلس استیل یا پلی کربنات هستند. آنها همچنین دارای درب برای محافظت کامل و عایق در هنگام سخت شدن و ذخیره سازی هستند.

سرو و نمایش بستنی

بستنی باید همیشه در بهترین حالت خود نشان داده شود تا مشتریان را جذب کند و آنها را دوباره برگرداند. نیمی از این ارائه عالی است و تنوع طعم و رنگ دسر محبوب هر فرصتی را برای اپراتورها برای خلاقیت فراهم می کند. دیگری ذخیره سازی است که در صورت عدم انجام صحیح می تواند ظاهر و طعم محصول شما را خراب کند. هر دو به دستگاه شما تکیه می‌کنند تا دمای بهینه جمع‌آوری و سرویس‌دهی را حفظ کنند تا به خوبی کار شود.

کابینت های غوطه ور

کابینت‌های غوطه‌وری  برای نگهداری بستنی از مهم ترین تجهیزات بستنی فروشی میباشد، جلاتو و سایر دسرهای یخ‌زده در دمای ایده‌آل در زمان فروش طراحی شده‌اند. این واحدها در محدوده دمایی 10- تا 20 درجه فارنهایت کار می کنند و با کنترل های ساده ای برای تنظیم سردی محیط به محصول خاص ارائه می شوند.

به عنوان مرجع، بستنی سفت باید در دمای 0 تا 6- درجه فارنهایت کاملاً قابل برداشتن باشد. با gelato می توانید تا 12 درجه فارنهایت بالا بروید. یخ ایتالیایی به طور ایده آل در دماهای گرمتر نگهداری می شود، معمولاً در 10 تا 18 درجه فارنهایت در حالی که کاستارد یخ زده بهتر است در دمای 10 تا 20 درجه فارنهایت سرو شود.

کابینت های غوطه وری برای حداقل 3 ظرف سه گالن تا 39 ذخیره سازی ارائه می دهند. فضای داخلی به دو فضای ذخیره سازی جداگانه تقسیم می شود. فضای ذخیره‌سازی روبه‌رو، مجموعه‌ای از طعم‌ها را برای مشتریان قابل مشاهده نگه می‌دارد، در حالی که یک ذخیره‌سازی مخفی در زیر آن برای وان‌های پشتیبان در نظر گرفته شده است. از این قسمت می توان برای تمپر بستنی که از فریزر بلاست خارج می شود استفاده کرد.

کابینت‌های غوطه‌وری وجود دارند که دارای ریل بالایی هستند که شیشه‌ها و پمپ‌های شربت را در خود جای می‌دهد و همچنین ظروف سرد برای رویه‌ها و یک چاه برای آماده‌سازی ساده‌تر.

 

کابینت غوطه ور بصری

کابینت های بصری دارای یک سایبان جلوی مستقیم یا منحنی هستند که به عنوان منطقه اصلی مشاهده مشتریان عمل می کند. قفسه های پلاستیکی داخلی برای قرار دادن وان بستنی استفاده می شود. آنها قابل جابجایی هستند بنابراین می توانید به راحتی ظروف را در صورت نیاز جدا کنید.

این کابینت‌ها دارای درب‌های شیشه‌ای کشویی هستند که هنگام سرو بستنی، دسترسی سریع به بستنی را برای کارکنان فراهم می‌کند. آنها معمولاً منعکس کننده گرما هستند تا به حفظ دمای داخل کمک کنند.

برخی از واحدها دارای یک پوشش شیشه ای هستند که در امتداد قسمت داخلی سایبان جلویی بالا می رود و می لغزد. همچنین کابینت هایی با درب های کشویی روی درها برای عایق کاری بیشتر وجود دارد.

به یاد داشته باشید که با دید کامل این نوع کابینت، نمایشگر باید عاری از ریزش و چکه باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کابینت غوطه وری ذخیره سازی

به طور کلی در پشت خانه قرار دارند، کابینت های ذخیره سازی دارای ردیف های متعددی از درب های فولادی ضد زنگ با دسترسی دوگانه هستند. این واحدها را می توان هم بر روی بستنی های تازه تهیه شده و هم بر روی خوراکی های از پیش بسته بندی شده استفاده کرد.

این نوع کابینت غواصی کاملاً محصور است و وان ها را از دید پنهان می کند. برای دسترسی به قسمت های داخلی می توانید درب ها را از یک طرف باز کنید. به این ترتیب فقط یک یا دو وان در معرض دید قرار می گیرد. درب ها را می توان به طور کامل برای بارگیری وسایل در کابینت جدا کرد.

این واحدها گاهی اوقات با یک ریل تاپینگ یخچال دار عرضه می شوند که شیشه های شربت، پمپ ها، ظروف روکش سرد و چاه های غوطه وری را در خود جای داده است، بنابراین شما همه چیز مورد نیاز برای تهیه بستنی را دارید. بسته به پیکربندی، واحدها فضایی برای 5 تا 10 شیشه شربت دارند.

شما همچنین می توانید یک دریچه ای تهیه کنید که دقیقاً در یک میز قرار می گیرد. شما می توانید دو تا چهار وان بستنی تازه را در این واحدها بسته بندی کنید، اما می توانید از آنها برای نگهداری خوراکی های از پیش بسته بندی شده نیز استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کابینت غواصی ژلاتو

کابینت های غوطه ور برای ژلاتو از سینی ها به عنوان ظرف بر خلاف وان استفاده می کنند. منظره کمی مایل به پایین است تا طعم ها را بهتر به نمایش بگذارد. واحدهای اختصاصی ژلاتو دمای بالاتری را معمولاً در 20 درجه فارنهایت حفظ می کنند تا آب و هوای مناسبی را برای محصول متراکم و خامه ای فراهم کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

تاپ های یخ زده و تخته های سرد

تاپ های یخ زده و تخته های سرد سطحی سرد را فراهم می کنند که کارکنان شما می توانند در مقابل چشمان مشتری یک بستنی را از ابتدا تهیه کنند.

این واحدها در بستنی فروشی هایی که بستنی رول شده تایلندی یا میکس را ارائه می دهند، محبوب هستند، اما می توانید از آنها برای نگهداری بستنی های از پیش بسته بندی شده یا آماده یا سایر دسرهای یخ زده برای نمایش یا تحویل سریع استفاده کنید.

فرست تاپ ها و دال های سرد هر دو از یک سیستم تبرید مستقل استفاده می کنند که در زیر سطح سرد معلق است. تفاوت اصلی بین این دو این است که یک دال سرد معمولاً از آلومینیوم یا گرانیت با سطح یکنواخت ساخته می شود در حالی که روکش های یخبندان دارای سطح فرورفته ای هستند که می توان با تابه ها صاف کرد.

کابینت تاپینگ بستنی

واحدهای تاپینگ بستنی دارای یک ریل تاپینگ یخچالی با فضایی برای حداکثر 16 شیشه شربت و یک پایه یخ زده برای نگهداری مواد پشتیبان هستند.

بازرگانان و کیس‌های نمایشی با دسترسی به بازار

اگر کیک های معمولی یا کیک های بستنی را در منو دارید یکی از پر استفاده ترین تجهیزات بستنی فروشی یخچال یا فریزر دستی میباشد. یک یخچال یا فریزر دستی کار بسیار خوبی برای نشان دادن آن ها انجام می دهد. برای نمایش بهتر می توانید آنها را در کنار ورودی یا نزدیک پیشخوان قرار دهید. آنها همچنین برای دسرهای بسته بندی شده عالی هستند که می تواند به افزایش فروش در مغازه کمک کند.

این واحدها دارای حداکثر سه بخش با درهای کشویی یا چرخشی هستند که برای جلوگیری از خراب شدن و مصرف بیش از حد انرژی، خود به خود بسته می شوند. پنل های شیشه ای و چراغ های LED یا فلورسنت، اقلام را قابل مشاهده و جذاب نگه می دارند. آنها دارای قفسه های قابل تنظیم هستند که بسته به اندازه می توانند تا دو کیک را در خود جای دهند.

از سوی دیگر ، ویترین های افقی یخچال و فریزرهای اختصاصی کیک بستنی ، از نظر ارتفاع کوتاه تر هستند و می توانند برای دسترسی فوری کارکنان در پیشخوان قرار گیرند. این واحدها به طور کلی دارای قفسه های گسترده تر با حداکثر سه قفسه برای نمایش مجموعه ای از کیک های بستنی زیبا هستند.

هوا خنک در مقابل آب خنک

قبل از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم، اجازه دهید نوع سیستم خنک کننده ای که این ماشین ها به کار می برند را مورد بحث قرار دهیم. این فریزرها یا از طرح های هوا خنک و آب خنک برای خلاص شدن از گرما استفاده می کنند. هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

فریزرهای آب خنک برای اتاق‌های کوچک‌تر یا مکان‌هایی که کنترل دما سخت‌تر است، مناسب‌تر هستند. این ماشین ها با استفاده از، حدس زدید، کندانسور را خنک می کنند که خواص حرارتی بهتری نسبت به هوا دارد.

کویل های آب کویل های کندانسور را می شویند و گرما را جذب می کنند و آب را به عنوان آب گرم از دستگاه خارج می کنند. انجام این فرآیند به مقدار زیادی آب نیاز دارد. یک راه حل، نصب یک سیستم آب چرخشی برای استفاده مجدد از آب است، اما انجام آن در یک ساختمان تجاری آسان نیست. این امر شیوع واحدهای خنک کننده با هوا را توضیح می دهد.

خنک کننده هوا نیز بهترین گزینه برای مکان هایی با منبع آب محدود یا محیط های کنترل شده با دما است. این واحدها هوای سرد را به داخل می‌کشند و هوای گرم را به داخل اتاق می‌فرستند، که می‌تواند بلافاصله دمای یک آشپزخانه کوچک را بالا ببرد. فن ها نیز می توانند سر و صدای زیادی ایجاد کنند.

مزیت فریزرهای هوا خنک این است که نصب آنها آسانتر است زیرا به خط آب یا تخلیه نیاز ندارید. ممکن است مجبور شوید یک دستگاه تهویه مطبوع تهیه کنید یا گرما را با استفاده از کانال های هوا به بیرون هدایت کنید تا محیط سرد را حفظ کنید.

تجهیزات بستنی فروشی که ضروری میباشد

دیشرس ، دیپر  و بیل

دیشرس ها به شما این امکان را می دهند که بخش خاصی از بستنی را بردارید. آنها دارای کد رنگی هستند و بر اساس تعداد اونسی که نگه می دارند یا تعداد پیمانه هایی که می توانید در هر گالن دریافت کنید، عددی به آنها اختصاص داده می شود. دیشورها دارای مکانیزم چپ یا راست دست هستند، اما مواردی نیز وجود دارند که دارای دسته فشرده هستند.

از طرف دیگر، اسکوپ یا دیپر معمولاً برای بستنی سفت استفاده می شود که از تجهیزات بستنی فروشی مهم و کاربردی است . آنها اهرمی ندارند که به برداشتن و رها کردن بستنی کمک کند. در عوض، شما به سادگی بستنی را می‌تراشید و آن را به شکل گرد کلاسیک سنتی که طرفداران بستنی می‌شناسند و دوست دارند، در آورید. آنها معمولاً دارای پوشش غیر سرامیکی هستند و مانند ظرفشویی ها دارای تعداد و رنگ های مشخص برای ظرفیت های مختلف اونس هستند. برندهای منتخب از مایع یخ زدایی برای غوطه ور شدن سریعتر و محافظت بهتر در برابر تشکیل کریستال استفاده می کنند.

بیل یکی از تجهیزات بستنی فروشی است که برای بازیابی ژلاتو توصیه می شود. شکل آن باعث می شود هر وعده در هر سفارش یکنواخت تر شود، اما به حذف بستنی از دیواره ظروف برای جلوگیری از ضایعات کمک می کند.

این ابزارها از آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. یک شرکت محبوب به نام Zeroll ابزارهای سرو خود را طراحی می کند تا با ایجاد ظاهر یک اسکوپ بزرگ، اسکوپ های بیشتری را از وان شما خارج کند.

دیپر ولز

چاه‌های دیپر برای نگهداری و شستشوی دیپرها و ظروف ظرف‌شویی در فواصل زمانی استفاده می‌شوند تا همیشه بهداشتی و در دسترس باشند. این واحدها برای نصب روی کانتر یا کابینت غوطه ور طراحی شده اند و به جلوگیری از رشد باکتری ها و انتقال طعم کمک می کنند. چاه دیپر می تواند تا هفت اسکوپ را در خود جای دهد.

تاپینگ وارمر

تاپینگ گرم کننده ها تاپینگ های مایع مانند فاج داغ و کارامل را کاملا داغ نگه می دارند. اینها مدلهای کانتر با ترموستات قابل تنظیم هستند که می توانند در خط آماده سازی یا در یک ایستگاه سلف سرویس قرار گیرند. آنها یا با یک ملاقه یا یک پمپ ارائه می شوند که می تواند محصول را با فشار پخش کند. این واحدها می توانند یک یا دو طعم با ظرفیت 3 لیتر برای هر کدام را در خود جای دهند.

بطری‌های گرمکن فشاری نیز وجود دارند که یک تا سه بطری شکلات و سایر سس‌های شیرین را ذخیره و گرم می‌کنند. آنها برای سلف سرویس یا استفاده کارکنان پشت پیشخوان عالی هستند. هر محفظه بطری معمولاً دارای دکمه کنترلی مخصوص به خود برای تنظیم دمای مناسب برای هر روکش است.

ظروف تاپینگ و دیسپنسرهای تاپینگ خشک

ظروف و دیسپنسرها دسته بزرگی از رویه های خشک مانند آجیل و آب نبات را در خود جای می دهند. آنها شفاف هستند، بنابراین محتویات به راحتی قابل شناسایی هستند و رنگ های سرگرم کننده اقلام به نمایش گذاشته می شوند و به زیبایی و قابلیت تجاری بستنی فروشی می افزایند.

دستگاه پخش خامه فرم گرفته

پخش‌کننده‌های خامه فرم گرفته به شما کمک می‌کنند تا آخرین چیزها را به بستنی‌های خود اضافه کنید. این کرم پخش‌کننده‌ها که از آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ ساخته شده‌اند، از گاز اکسید نیتروژن برای تولید 0.5-1 لیتر خامه فرم گرفته، موس و سایر سس‌های کرکی سرد شده استفاده می‌کنند که سپس برای بستنی از آن خارج می‌شوند. این اقلام دارای تعدادی نازل یا نوک دکوراتور با سبک ها و طرح های منحصر به فرد هستند.

ظروف بستنی و نگهدارندهدر لیست تجهیزات بستنی فروشی

برای دسترسی آسان و نمایش انواع مخروط های موجود، می توانید از قیف گیر و نگهدارنده بستنی استفاده کنید. واحدهای دیواری و نگهدارنده های کابینت می توانند تعداد بیشتری مخروط را در خود جای دهند. اولی به طور خودکار هر بار که یک بستنی قیفی جدید بازیابی می شود، قرار می دهد. جا بستنی‌هایی وجود دارند که فقط برای نگه‌داشتن دو تا چهار قیفی طراحی شده‌اند.

وافل سازها و نانوایان

سازندگان مخروط وافل می توانند تا صدها مخروط در ساعت تولید کنند. آنها معمولاً شامل ابزارهای شکل دهی هستند که به شما امکان می دهد وافل ها را به اشکال مختلف قالب بزنید.

کرپ ساز

کرپ ساز دارای سطح پخت چدن نچسب است. این دستگاه ها معمولاً دارای یک ترموستات قابل تنظیم هستند. رایج ترین کرپ سازهای بی تی یو 22000، 24000 و 48000 هستند.

نوشیدنی

میکسرهای نوشیدنی/اسپیندل

میکسرهای اسپیندل یا میکسرهای نوشیدنی بستنی، شیر، شربت های طعم دار و مواد سفت تر مانند آجیل و آب نبات را در یک میلک شیک مخلوط می کنند. آنها برای حفظ غنا و ضخامت مورد نظر مشتریان در نوشیدنی منجمد طراحی شده اند.

بسته به تقاضای خود، می توانید مخلوط کن های نوشیدنی با یک، دو یا سه اسپیندل تهیه کنید. آنها با فنجان های مالت استیل ضد زنگ بسته بندی شده اند تا با شیشه شیر معمولی برای آماده سازی سریعتر و سازگارتر مطابقت داشته باشند. اکثر واحدها با سه سرعت ارائه می شوند، اما مدل هایی با تنظیم سرعت متغیر برای دقت وجود دارد.

فواره سودا

یک فواره سودا با مخلوط کردن دی اکسید کربن با آب با فشار زیاد، نوشابه تولید می کند. هر بار که شیر آب فشار داده می شود، کربناتور دستگاه آب و CO2 را دریافت می کند و همه را با هم مخلوط می کند تا آب گازدار ایجاد کند. سپس یک پمپ شربت طعم انتخاب شده را برای ترکیب با آب گازدار ارسال می کند. محصول نهایی آماده برای سرو بیرون می آید. برخی از واحدها شامل پمپ های شربت نیستند تا اپراتورها بتوانند آن را به صورت دستی اضافه کنند.

در هر صورت، آبنمای سودا یک واحد واقعاً مفید برای بستنی فروشی هایی است که به دنبال سرو نوشیدنی های گازدار یا نوشابه های بستنی هستند. این واحدها دارای حداکثر 12 دستگاه پخش کننده هستند تا بتوانید طعم های متنوعی را ارائه دهید.

توزیع کننده های نوشیدنی

توزیع‌کننده‌های نوشیدنی ذخیره‌سازی در یخچال و دسترسی فوری به نوشابه‌ها یا آبمیوه‌ها را در صورت نیاز فراهم می‌کنند. واحدها یک تا چهار نوشیدنی را بین 36 تا 38 درجه فارنهایت در قیف های شفاف بزرگ نگهداری می کنند. هر طعم دارای یک نازل اختصاصی برای پخش است. قیف ها معمولا دارای ظرفیت یکنواخت هستند در حالی که برخی از واحدها دارای یک قیف با ظرفیت بزرگتر از بقیه هستند.

لوازم سرویس در تجهیزات بستنی فروشی

خدمات ارائه تضمین می کند که نه تنها سفارشات با کیفیت و ارائه دست نخورده به دست مشتریان می رسد، بلکه تجربه بستنی کامل و راحت است. برای شروع، دستمال‌ها و دستمال‌سازها باید همیشه در پیشخوان و روی هر میز وجود داشته باشند. خوردن بستنی می تواند کثیف باشد به خصوص زمانی که شروع به آب شدن می کند.

هنگام سرو بستنی می توانید با ظرف های مختلف بازی کنید. موارد معمول شامل لیوان ها و کاسه های پلاستیکی شفاف یا رنگی است که می توانید با یا بدون گنبد و درب های صاف تهیه کنید. ظرفیت ها از 4 اونس تا 12 اونس متغیر است.

یک راه عالی برای افزایش ارائه، استفاده از ظروف و لیوان‌هایی با اشکال سرگرم‌کننده و طراحی فولاد ضد زنگ، شیشه، یا پلاستیک سخت مانند پایه، لاله، لبه گوش ماهی، و دمپایی، به‌علاوه لیوان‌های شیک قدیمی برای میلک شیک است. به این ترتیب، بستنی و دسرهای منجمد شما به همان اندازه که مزه دارند به نظر می رسند. لیوان های شفاف بستنی یا ظروف پلاستیکی شفاف برای نشان دادن یک غذای یخ زده به زیبایی از هر زاویه ای کار خوبی خواهند داشت.

از بشقاب‌ها برای سرو کرپ‌ها یا سفارش‌ها با قاشق‌های تکی یا چندگانه که روی وافل، براونی، کیک و سایر بستنی‌های منحصربه‌فرد قرار داده شده‌اند، استفاده کنید. لیوان های کاغذی سرد را می توان هم برای نوشیدنی ها و هم برای ماست یخ زده استفاده کرد، در حالی که کاغذهای چین دار برای سرو یخ ایتالیایی مناسب هستند.

لیوان‌های نوشیدنی و لیوان‌های نوشابه‌های گازدار و آبمیوه‌ها باید در دسترس باشند و همچنین دستگاه‌هایی که به شما امکان می‌دهند همه آنها را در یک مکان مناسب و با دسترسی آسان نگهداری کنید. نی ها را ذخیره کنید و یک سازمان دهنده نی تهیه کنید تا همه آنها را در یک مکان نگه دارید.  

به قاشق‌هایی برای بستنی نیاز دارید که در ظروف یا فنجان‌ها و جا ظروف تخت سرو می‌شود تا آنها را همراه با سایر کارد و چنگال‌هایی که ممکن است استفاده کنید نگهداری کنید. ظروف و ظروف بیرون بری را برای مشتریانی که به دنبال بستنی شما در خانه هستند فراموش نکنید.

لوازم بهداشتی و ایمنی

مانند هر مؤسسه خدمات غذایی، تمیزی و ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است. وقتی نوبت به این بخش می‌رسد، روی هیچ چیز کوتاهی نکنید.

برای کارکنان شما که بستنی را سرو می کنند، کلاه و توری مو و همچنین دستکش یکبار مصرف  ضروری است. صابون دست و تلگراف باید در نزدیکی شما باشند تا بتوانند دست های خود را قبل از دست زدن به غذا ضدعفونی کنند.

پشت و جلوی خانه را با محصولات کنترل آفات و مواد شیمیایی ضدعفونی کننده بهداشتی نگه دارید . بستنی ذوب شده، باقی مانده های غذا و کثیفی را از روی میز و صندلی با استفاده از دستمال مرطوب تمیز کنید .

سطل های زباله و سطل های بازیافت باید برای مدیریت پسماند شما وجود داشته باشد.

بسته بندی

بستنی ممکن است شناخته‌شده‌ترین دسر منجمد در کل جهان باشد و همیشه در چنین چیزی تجارت وجود خواهد داشت. میزان سودآوری بستنی‌فروشی شما به چیزهای زیادی بستگی دارد، اما بخش زیادی از آن به تجهیزات مربوط می‌شود.

صاحبان مشاغل همیشه تشویق به خرید واحدهای کاملاً جدید می شوند زیرا عمر طولانی تری را از تجهیزات خود دریافت می کنید، در هزینه های تعمیر و نگهداری صرفه جویی می کنید و فقط در صورت نیاز به تعویض و پشتیبانی، زندگی را بسیار آسان تر می کند.

اگر آماده هستید که بستنی فروشی خود را زنده کنید یا هنوز مطمئن نیستید که چه پیکربندی و مدلی تهیه کنید، شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه می تواند به شما کمک کند تجهیزات بستنی فروشی مناسب را انتخاب کنید و آشپزخانه خود را به گونه ای طراحی کنید که کارآمدترین و کاربردی باشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *