تجهیزات صنعتی, دسته‌بندی نشده

بهترین مکان برای افتتاح فروشگاه

فروشگاه زنجیره ای

افتتاح فروشگاه ومزیت های آن

فروشگاه یکی از عواملی است که برای برخی از افراد یک سرگرمی ویا فعالیتی آرام بخش است. امروزه خیلی از افراد تصور زندگی بدون خرید را از فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای بسیار دشوار میدانند.هر فروشگاه زنجیره‌ای بخش‌های مختلفی برای محصولاتی مانند گوشت، میوه و سبزیجات، بیسکویت و کیک، غذاهای کنسروی، چای، قهوه و نوشیدنی، و پودر لباس‌شویی دارد. بیشتر محصولات در فروشگاه‌های بزرگ پیش از عرضه، بسته‌بندی، وزن‌‌کشی و قیمت‌ گذاری می‌شوند. فروشگاه‌های رنجیره‌ای تجربه‌ی خریدی راحت و سریع را برای شما فراهم می‌کنند.

خرید بدون وقفه می‌تواند خسته‌کننده باشد، اما در فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای کارهای متنوع زیادی می‌توان انجام داد. افراد زیادی که برای خرید به این فروشگاه‌ها می‌روند، برای غذا خوردن یا نوشیدن چیزی و گفتگو با همراهان‌شان به کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های زیادی می‌روند که در این مراکز وجود دارد.

فروشگاه یکی از عواملی است که برای برخی از افراد یک سرگرمی و فعالیتی آرام بخش است. امروزه وجود فروشگاه های بزرگ به ویژه تعدد آن در مناطق وشهر های مختلف خرید را برای شهروندان آسان کرده است. علاوه بر آن فضا هم خیلی تاثیر مهمی در جذب مشتری دارد بعنوان مثال: چینش منظم محصولات، ایجاد امنیت، پخش موسیقی و دیگر اقدامات. در فروشگاه ها تمام کالاهای مورد نیاز ارائه میگردد و به یک گروه خاص از کالا ها محدود نمیشود.

وقتی برای افتتاح فروشگاه اقدام میکنید، اولین سوالی که پیش میاید این است که بهترین مکان برای افتتاح فروشگاه و مغازه کجاست؟

مکان مغازه بسیار مهم است. ممکن است مغازه سر چهارراه با مغازه کناری اش قیمت کاملا متفاوتی داشته باشد.

علت این موضوع شلوغ بودن و محل رفت وآمد مردم و بیشتر در معرض دید بودن است.

برای افتتاح مغازه و یا فروشگاه بایستی به وضع فرهنگی،اجتماعی،اقتصادی مردم آن منطقه توجه کنید.

به طور مثال: اگر در محله ای از پایین شهر مغازه اجاره میکنید باید به این نکته توجه داشته باشید، که مغازه لوکس فروشی مناسب این مکان نیست زیرا قدرت خرید افراد آن محل به اجناس لوکس نمیرسد.

پس برای انتخاب مکان مناسب ابتدا عوامل اصلی شهر ( اندازه منطقه تجاری،جمعیت مردم، قدرت کلی خرید مردم و…)بررسی کنید. سپس بعد از به دست آوردن ایده کلی از شهر مورد نظر به پیدا کردن یک منطقه مناسب با ارزیابی(قدرت جذب مشتری،جمعیت محله،مسیر های دسترسی و…) بپردازید.

بعد از در نظر گرفتن این موارد به عوامل زیر نیز توجه ویژه داشته باشید:

_جریان ترافیک

_ اطلاعات کلی از فروشگاه های مجاور

_در صورت لزوم کافی بودن تعداد پارکینگ

_شناختن رقبا و میزان آسیب پذیری

_هزینه مکان

Google Trends یک ابزارعالی برای شناسایی کلی وجزئی موقعیت های مختلف در سراسر جهان است.

فروشگاه

شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه هر آنچه برای افتتاح فروشگاه نیاز داشته باشید را تولید و بفروش میرساند شما با ارتباط با مشاوران ما میتوانید راهنمایی کامل را دریافت کنید. محصولات اصلی برای فروشگاه قفسه فروشگاهی، یخچال پرده هوا،قفسه راک و… میباشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *