آموزش, دسته‌بندی نشده, یخچال فروشگاهی

انواع یخچال فروشگاهی

یخچال پرده هوا

کاربرد یخچال فروشگاهی

یخچال فروشگاهی قلب و روح تجارت مواد غذایی است زیرا تجارت با مواد غذایی تازه و مغذی اداره می شود.  طیف بسیار گسترده ای از دستگاه های برودتی در بازار موجود است. هر یک از انواع مختلف یخچال ها  مانند یخچال فریزر فروشگاهی یا حتی یخچال های خانگی برای عملکرد خاصی طراحی شده اند. یخچال در فروشگاه ها، رستوران ها، کافه ها، بارها، فروشگاه های رفاه و سوپرمارکت ها استفاده می شود. هنگام باز کردن یک سوپرمارکت، باید یخچال های زیادی برای نگهداری و نمایش موجودی خود تهیه کنید. با این حال، انواع مختلفی از یخچال وجود دارد.

انتخاب بهترین یخچال برای فروشگاه 

وقتی نوبت به یخچال سوپرمارکت می‌رسد، چندین گزینه دارید، با طرح‌های متعددی که همگی با عملکردهای خاصی در ذهن ایجاد شده‌اند. شما می توانید با دانستن انواع مختلف یخچال و اینکه هر کدام برای چیست، بیشترین بهره را از یخچال خود ببرید. وبلاگ ما مملو از اطلاعات در مورد هر چیز مربوط به یخچال و تجهیز فروشگاه است. دراینجا به شش نوع یخچال و نحوه استفاده از آنها در سوپرمارکت ها می پردازیم.

1-یخچال سوپرمارکتی شیشه منحنی

یخچال های شیشه ای منحنی در اندازه ها و شکل های مختلفی تولید می شوند. آنها مخصوصاً برای نگهداری گوشت های اغذیه فروشی مناسب هستند و به مشتریان دید کامل و بدون مانعی از بالا و جلوی محصولات را از طریق پانل های منحنی می دهند.

2-یخچال سوپرمارکتی شیشه مربعی

یخچال‌هایی با جلوی شیشه‌ای مربعی کشویی یا ثابت اغلب می‌توانند به عنوان جایگزینی برای یخچال‌های شیشه‌ای منحنی استفاده شوند. آنها در اغذیه فروشی ها یا قصابی ها بسیار کارآمد هستند.

3- یخچال فروشگاهی دما ثابت

یخچالی است که تنوعی در یخچال‌های شیشه‌ای منحنی دارد. این ها برای پیشخوان های اغذیه فروشی و سرویس غذاهای آماده ایده آل هستند. آنها دارای ظروف فولادی ضد زنگ، بر روی یک بخش پر از آب هستند. آب در دمای ثابت نگه داشته می شود تا غذاها گرم یا سرد نگه داشته شوند،که هر کدام  قابل استفاده باشد.

4-یخچال سوپرمارکتی جعبه ماهی

همانطور که از نام آن پیداست، قاب های ماهی بیشتر توسط ماهی فروشان یا در پیشخوان های غذاهای دریایی سوپرمارکت ها برای نمایش ماهی تازه استفاده میشود. آنها می توانند دارای نماهای شیشه ای منحنی یا مربعی باشند و شامل فضاهای قطبی عمیق و فولادی ضد زنگ باشند، جایی که محصولات غذاهای دریایی را می توان در دمای پایین ثابت برای حفظ تازگی نگهداری کرد.

5- یخچال فروشگاهی چیلر دیواری

چیلرهای دیواری یخچال های باز با چندین قفسه عمیق و قابل انباشته هستند که معمولاً تمام ارتفاع دیوار سوپرمارکت را اشغال می کنند. آنها را می توان در چندین بخش برای نمایش غذاهای از پیش بسته بندی شده، از سبزیجات گرفته تا غذاهای آماده و محصولات گوشتی استفاده کرد.

6- یخچال فریزر جزیره ای

 یخچال فریزرهای جزیره ای در بخش مواد فاسدشدنی سوپرمارکت ها استفاده می شود، جایی که سبزیجات، گوشت، دسرها و غذاهای از پیش بسته بندی شده منجمد نگهداری می شوند. آنها از بالا از طریق پانل های شیشه ای کشویی قابل دسترسی هستند و فریزر ثابت و قابل اعتماد و دید آسان را ارائه می دهند.

یخچال فروشگاهی

اهمیت یخچال پرده هوا در فروشگاه ها

ما اهمیت تجهیزات فروشگاهی را در یک سوپرمارکت درک می کنیم. شما موظفید انبوهی از محصولات را در دمای سرد نگه دارید، که برای مصرف مشتری مناسب است، باید مطمئن شوید که فقط از بهترین یخچال ها استفاده می کنید. هر چیزی که کیفیت پایینی داشته باشد می‌تواند منجر به تجربه‌ای بد برای مشتریان شود، که البته، مهم‌ترین افرادی هستند که خدمات شما را هدف قرار می‌دهند. در بدترین حالت، استاندارد ضعیف یخچال سوپرمارکت می‌تواند منجر به بیمار شدن مشتریان شما و طرح ادعایی علیه شما شود. شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه ارائه دهنده ی بهترین کیفیت به مشتریان عزیز در سراسر کشور میباشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *