اکسسوری, قفسه

استند حبوبات 12 مخزن تنها استند مورد تایید سازمان بهداشت

استند 12 مخزن حبوبات

امروزه تنوع در ارائه محصولات و تنوع برای جذب مشتری و مخاطبان بسیار گسترده شده است و شرکت های تولید مواد غذایی می کوشند تا با ارائه برخی از خدمات رایگان، رقابت خود با سایر رقبا تنگاتنگ سازند. یکی از محصولاتی که باعث تبلیغات و ارائه محصولات در فروش می شود استند های فروشگاهی 12 مخزن حبوبات و خشکبار می باشد. شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه  در تولید استند های فروشگاهی و هایپری و سایر تجهیزات فروشگاهی فعالیت دارد. شما می توانید برای دریافت مشاوره و راهنمایی در مورد تجهیز فروشگاه با ما تماس حاصل فرمایید.

شبکه بهداشت و شیوع ویروس کرونا

پس از شیوع ویروس covid-19 ، این ویروس اقسار نقاط دنیا را دعوت به چالش های عجیب و مرموزی کرده و تاثیرات منفی  بر اقتصاد، فرهنگ و سیاست های جهانی گذاشته است. در دنیای امروز، سیاستمردان دنیا بر این باورند که همه گیری این ویروس از جنگ جهانی دوم موارد مخرب تری داشته است.

شبکه بهداشت جمهوری اسلامی کشورمان پس از این اتفاق ناگوار، جدی ترین اقدامات را برای جلوگیری از این بیماری نموده و تمامی سوپرمارکت ها، فروشگاه های بزرگ کشور، هایپرمارکت ها و رستوران ها را وادار به پیاده سازی سخت ترین پروتکل های بهداشتی نموده است. سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها زیر نظر و تحت نظر شبکه بهداشت قرار گرفته و چک لیست های تعیین شده در فواصل و تایم لاین های مشخص بررسی می گردند.

استند 12 مخزنه حبوبات و خشکبار شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه

استند های مخزن دار شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه از جمله محصولات ابداعی این شرکت بوده که بهترین حسن این محصول، عدم تماس دست مشتریان با محصولات داخل استند می باشد.

از نظر سازمان بهداشت و پروتکل های بهداشتی، استند های قدیمی که بصورت سنتی ساخته شده و هیچ پوششی برای اقلام خوراکی ندارد، صلاحیت استفاده در فروشگاه ها را ندارند. اما متاسفانه در اکثر فروشگاه های کشور شاهد تمامیه این استند های غیر بهداشتی هستیم.

استند 12 مخزنه حبوبات و خشکبار شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه به دلیل داشتن ظاهر و رخ بسیار زیبا بسیار محبوب بوده و امروزه می توانیم این محصول را در انواع فروشگاه های کشور مشاهده نماییم.

فروش استند 12 مخزنه شیر دار

شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه در زمینه تولید تمامی تجهیزات فروشگاهی اعم از یخچال،فریزر،قفسه،استند،چرخ خرید،ترولی،سبد خرید و … فعالیت دارد.شما می توانید جهت خرید استند 12 مخزنه ترک و یا استند 12 مخزنه ایرانی با ما تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *