دسته‌بندی نشده

آموزش نصب و راه اندازی قفسه فروشگاهی خود ایستا

آموزش نصب قفسه فروشگاهی

 

قبل از آموزش نصب قفسه خود ایستا بهتر است نوع کاربرد آن را بدانیم. افراد بسیار زیادی قفسه فروشگاهی خود ایستا را نیز با نام قفسه یک طرفه می شناسند. این نوع قفسه معمولا در کنار دیوارها قرار می گیرند و برای استفاده از حداکثر فضا مناسب می باشند. قفسه های خود ایستا را حتما در فروشگاه های زنجیره ای و هایپر مارکت ها مشاهده کرده اید و می دانید که برای چیدمان محصولات و کالاهای مختلف کاربرد دارد.

اکنون که با کاربرد قفسه های یک طرفه آشنا شده ایم به بررسی نحوه نصب آن می پردازیم:

مراحل نصب قفسه فروشگاهی 

گام اول: باید ستون ها را در فاصله 97 سانتی متری از یکدیگر کنار هم قرار دهیم بهتر است برای سهولت بیشتر کار شخص دیگری ستون ها را به کمک شما نگهداری نماید.

گام دوم: صفحه های پشتی قفسه را به ترتیب از بالا به پایین روی پانچ هایی که روی ستون ها تعبیه شده است نصب می نماییم. توجه داشته باشید که تیغه های صفحه کاملا داخل پانچ ها قرار گرفته باشد.

گام سوم: کفی زیرین را بر روی پایه ستون ها قرار می دهیم. برای قرار دادن طبقات فوقانی از لچک های از پیش طراحی شده استفاده می کنیم. به این گونه که تیغه های لچک  هر ستون را کاملا داخل پانچ های ستون قرار می دهیم  و صفحه ها را روی لچک ها می گذاریم به گونه ای که لبه هر صفحه دقیقا در قسمت U شکل لچک قرار بگیرد.

گام چهارم:  آخرین گام برای آماده سازی قفسه خود ایستا قرار دادن قسمت لیبل در لبه کفی ها است. معمولا تمامی لیبل ها از جنس PVC نشکن با رنگ بندی متنوع می باشد.  پس از نصب لیبل خوان بر روی کفی ها باید دقت کنیم که تمامی مشخصات و قیمت ها رو به رو وجلوی دید مشتریان باشد تا مشتری به راحتی نیاز خود را تشخیص دهد و خرید خود را انجام دهد.

دقت نمایید که طبق آموزش نصب قفسه تمامی مراحل را به درستی انجام دهید. همچنین برای آموزش تصویری میتوانید ویدیو زیر را تماشا کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *