قفسه, قفسه فروشگاهی

قفسه سیار فروشگاه موبایل

قفسه سیار
 

قفسه سیار فروشگاه موبایل: چیست و چگونه کار می کند؟

قفسه بندی اغلب می تواند یک مشکل در دفتر باشد، به خصوص اگر فضای کافی برای تمام آرشیوها و اسناد مهم شما وجود نداشته باشد. کسب و کارها دائماً به دنبال راه حلی برای مشکلات قفسه بندی خود هستند و یکی از آنها ممکن است به شکل قفسه سیار باشد.

پس قفسه بندی سیار چیست و چگونه کار می کند؟

قفسه بندی سیار

 
 
 

قفسه سیار چگونه کار می کند؟

قفسه سیار شامل تعدادی ردیف قفسه است که در امتداد زمین روی ریل حرکت می کنند. ردیف ها جدا از یک راهرو بین دو ردیف بسته می مانند.
وقتی می‌خواهید به ردیف‌های دیگر دسترسی داشته باشید، می‌توانید به سادگی واحدها را روی ریل بلغزانید تا راهروی مورد نیازتان باز شود.

در قفسه بندی استاندارد، برای دسترسی به بایگانی به فاصله بین هر یک از ردیف های قفسه نیاز دارید ، اما در قفسه بندی سیار، این فضا لازم نیست. هر ردیف معمولاً دارای یک مکانیسم چرخشی ساده برای حرکت دادن ردیف ها بدون نیاز به تلاش زیاد است تا هر کسی بتواند از آن استفاده کند.

قفسه سیار

مزایای کلیدی قفسه بندی موبایل

مهمترین مزیت قفسه بندی سیار برای اکثر مشاغل این است که می توانید از فضای ذخیره سازی موجود خود بهره بیشتری ببرید. فضا اغلب در محل های تجاری با ارزش است، و یک واحد قفسه بندی سیار به طور قابل توجهی فضای مورد نیاز برای ذخیره سازی را کاهش می دهد. این به شما امکان می دهد از فضای کف موجود خود استفاده بیشتری کنید و اغلب می توانید تا دو برابر فضای ذخیره سازی را در فضای موجود به دست آورید.

مکانیزم چرخ دستی ساده یکی از ویژگی های رایج قفسه سیار است و استفاده از آن بسیار آسان است. طراحی آن به گونه ای است که نیروی بسیار کمی برای جابجایی واحدهای قفسه بندی مورد نیاز است تا همه بتوانند از آن استفاده کنند. شما حتی می توانید برای راحتی بیشتر، سیستم های الکتریکی دریافت کنید. برخی از واحدهای قفسه بندی ممکن است دارای طیف گسترده ای از طرح های موجود برای پانل های انتهایی باشند، از جمله گزینه استفاده از گرافیک و عکس های سفارشی. همچنین می‌توانید بسته به محصولی که انتخاب می‌کنید از سطوح لمینت و روکش‌های چوبی مختلفی استفاده کنید و اینها می‌توانند به تبدیل قفسه‌بندی شما به یک ویژگی شیک اتاق کمک کنند.

قفسه سیار کجا استفاده می شود؟

قفسه را می توان در هر دفتری حتی دفاتر بسیار کوچک استفاده کرد. در واقع، این نوع قفسه بندی مخصوصاً زمانی مفید است که فضا در سطح بالایی قرار داشته باشد. علاوه بر دفاتر استاندارد، قفسه های سیار اغلب در فضاهای ذخیره سازی بزرگ برای استفاده کامل از فضای موجود استفاده می شود. برای نگهداری مقادیر زیادی از اقلام سنگین به صورت فله ای مانند انبار و آرشیو استفاده می شود.

خرده فروشان همچنین از قفسه سیار برای نگهداری اقلام در انبار استفاده می کنند. برای این منظور می توان از گزینه های دو طبقه و همچنین قفسه بندی تک طبقه استفاده کرد.

قفسه سیار را برای کسب و کار خود امتحان کنید

قفسه یک راه حل ساده و مفید برای ذخیره سازی در هر شرایطی ارائه می دهد. جایی که آرشیو یا انبار زیادی برای ذخیره دارید و می خواهید از فضای موجود خود نهایت استفاده را ببرید، ایده آل است.
بنابراین یک سیستم قفسه بندی را راه اندازی کنید و از تمام مزایای داشتن فضای بیشتر در محل کسب و کار خود بهره مند شوید .

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *