پروژه ها و مطالب

قفسه فروشگاهی

بعضی اوقات مالک فروشگاه ، قصد خرید قفسه های با کیفیت و بادوام را دارد اما می خواهد کم تر هزینه کند تا در خرید اجناس دیگر مشکل نقدینگی پیش نیاید . پاکاشلف این مشکل را نیز حل کرده است . با افزودن یک مرغوب و زیبا و با کیفیت و در عین حال قیمتی مناسب تر از هایپر مارکتی ارائه کرده است . قفسه های فروشگاهی در ظاهر هیچ تفاوتی با هایپر مارکتی ندارد اما به دلیل مقاومت نسبتا کمترش با هایپر مارکتی تحمل وزن کالایش 70 کیلوگرم می باشد ، که برای فروشگاه های با کالای سبک تر طراحی شده است . این قفسه ها به دلیل فوق با استقبال بسیار بالایی روبرو شده است .

قفسه هایپرمارکتی

یک محصول منحصر به فرد که شرکت ما اولین طراح و تولید کننده آن است را به بازار عرضه داشته ایم و آن قفسه های سوپر مارکتی طرح ترک می باشد . این قفسه ها بسیار زیبا بوده و مختص سوپر مارکت ها با کالای سبک تری نسبت به فروشگاهی می باشند . می توانید آن را به راحتی به دیوار نصب کرده و سال ها از آن استفاده کنید اما با قیمت فوق العاده ارزان و مقرون به صرفه .

یخچال

از مدرن ترین یخچال ها می توان به یخچال پره هوا اشاره کرد . این یخچال ها مزیت های بسیار فراوانی دارد . درب در این یخچال ها کاملا حذف شده است و این امر ، خود باعث راحتی شهروندان می شود . همچنین باعث صرفه جویی در وقت و انرژی نیز می شود . حائل سرمایی که بین یخچال و فضای بیرون است باعث می شود فرار از سرمایی از یخچال وجود نداشته باشد و یخچال بدون داشتن درب همیشه سرد و خنک بماند .